Інтерфакс-Україна
20:12 15.03.2019

Мінфін України повідомив про призупинення заборони місцевим бюджетам розміщувати тимчасово вільні кошти на депозитах

1 хв читати
Мінфін України повідомив про призупинення заборони місцевим бюджетам розміщувати тимчасово вільні кошти на депозитах

Заступник міністра фінансів Василь Шкураков повідомив про призупинення заборони місцевим бюджетам розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду на депозитах до 2020 року.

"Ми не забороняли ніяких розміщень коштів загального фонду місцевих бюджетів - ми призупинили дію цієї постанови буквально на цей рік, щоб місцеві бюджети переорієнтувалися", - сказав він під час представлення звіту щодо виконання державного бюджету за 2018 рік у п'ятницю.

Заступник міністра також уточнив, що місцеві бюджети поточного року розмістили близько 5 млрд грн в ОВДП.

"Дуже великий інтерес у місцевих громад до ОВДП. І Львів, і навіть Бориспіль, Маріуполь, Дніпро цікавляться цим інструментом. Вони звернулися по роз'яснення, як це працює, і сьогодні банки, зокрема й державні, впроваджують деякі механізми та співпрацюють із місцевими громадами, щоб шукати кращі можливості для розміщення таких ресурсів", - пояснив він.

Як повідомлялося, Кабмін 23 січня заборонив місцевим бюджетам розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду на депозитних рахунках.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна отримала $50 млн від Світового банку за проєктом у сфері охорони здоров’я THRIVE

Наступного тижня Україна завершить сезон відбору газу та зосередиться на підготовці до зими – ексміністерка енергетики

НБУ заперечив політичний тиск у справі перевірки банку Порошенка

IWG plc готує відкриття другого Spaces у Києві у 2026 році

Мінсільгосп США підвищив на 3,2% прогноз експорту Україною пшениці в 2024/25 МР

CRH може втратити в Україні активи на EUR100 млн через скасування судом дозволу АМКУ на покупку компаній "Дікергофф"

Виторг від реалізації підакцизних товарів у березні 2025р виріс - ДПС

Комісія першого конкурсу на нову генеруючу потужність відхилила пропозицію "Укрнафти" та ще двох учасників

Rozetka передать весь прибуток за продаж товарів "Біосфери" на відбудову зруйнованих складів

БЕБ може створити бібліотеку зразків тютюнової продукції для боротьби з контрафактом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА