Інтерфакс-Україна
10:18 18.03.2019

"Альянсенерго" на замовлення "Київобленерго" побудує в Борисполі СЕС до 5 МВт за 7 млн грн

1 хв читати
"Альянсенерго" на замовлення "Київобленерго" побудує в Борисполі СЕС до 5 МВт за 7 млн грн

ТОВ "Альянсенерго" (Київ) на замовлення ПАТ "Київобленерго" побудує сонячну електростанцію (СЕС) "Бориспіль" потужністю до 5 МВт у Борисполі на вул. Запорізькій, 36-А.

Як повідомило "Київобленерго" в системі ProZorro на початку березня, вартість договору, який він має намір укласти, - 7,28 млн грн.

В аукціоні також брало участь ТОВ "Спецелектромонтаж 2007".

Наприкінці 2017 року виконком Бориспільської міськради надав ТОВ "Промінь-Енерго" містобудівні умови й обмеження забудови земельної ділянки на вул. Запорізькій, 36а у Борисполі для будівництва СЕС потужністю 5МВт. Наприкінці 2018 року ТОВ "Промінь-Енерго" отримало в Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ліцензію на виробництво е/е для першої черги СЕС за зазначеною адресою потужністю 996,36 кВт.

За даними держреєстру власників юросіб, станом на лютий 2019 року ТОВ "Промінь-Енерго" зі статутним капіталом 60 млн грн належало чотирьом фізичним особам - Едуарду Никитюку, Юлії Мережко, Ігорю Проценку й Асатуру Багдасаряну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські експортери отримають ще рік на підготовку до виконання вимог регламенту EUDR

Енергокомітет Ради пропонує підвищити з 5% до 7% вимоги до вмісту біоетанолу в бензинах з 1 липня 2026р.

Подано понад 13 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", 4 млн українців уже отримали виплати

Елеватори не встигають сушити кукурудзу врожаю-2025 через надмірну вологість - аналітики

Бізнес закликає Кабмін зробити безперервною процедуру перебронювання працівників із чинною відстрочкою

"Ковальська" розпочала видобуток річкового піску на Жавинському родовищі в Чернігівській області

Ексвласники ПриватБанку не сплатили понад $3 млрд за рішенням Високого суду Англії, банк переходить до примусового виконання

Україна та МВФ досягли домовленості про нову 4-річну програму EFF на $8,1 млрд на рівні персоналу

Україна та власники ВВП-варантів відновили переговори щодо реструктуризації

Україна імпортувала за 10 міс. картоплі у 5,1 раза більше, ніж рік тому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА