12:27 20.03.2019

Кабмін у середу продовжить контракт із правлінням "Нафтогазу" на рік - Гройсман

2 хв читати
Кабмін у середу продовжить контракт із правлінням "Нафтогазу" на рік - Гройсман

Кабінет Міністрів України і наглядова рада НАК "Нафтогаз України" досягли згоди щодо продовження на рік контракту з правлінням компанії, уряд у середу ухвалить відповідне рішення, заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабміну.

Серед умов, щодо яких було досягнуто домовленості і на підставі яких буде продовжено контракт: сертифікація до 1 січня 2020 року оператора газотранспортної системи (ГТС), досягнення мети щодо збільшення видобутку газу, а також зниження щонайменше вдвічі нинішнього рівня заробітної плати членів правління, відсутність будь-яких бонусів і "захмарних" нагород.

"Нас це попередньо влаштовує, і тому сьогодні уряд, за підсумками проведення консультації, ухвалить рішення щодо продовження на цих умовах на рік контракту з правлінням компанії з щомісячною і щоквартальною звітністю про досягнення цих цілей", - зазначив прем'єр-міністр, наголосивши, що недосягнення цих цілей буде підставою для розірвання контракту.

Як повідомлялося, раніше прем'єр-міністр заявив про намір переглянути з огляду на "космічні" заробітні плати контракти з керівниками державних компаній, зокрема і головою "Нафтогазу" Андрієм Коболєвим. Пізніше уряд ухвалив розпорядження щодо оголошення з 23 березня конкурсу на посаду голови правління НАК. Наглядова рада компанії, у свою чергу, запропонувала Кабміну продовжити повноваження А.Коболєва до 22 березня 2020 року, скоротивши рівень його зарплати вдвічі від нинішнього - до 520,5 тис. грн, без виплати щомісячних і квартальних премій.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом із транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА