14:50 20.03.2019

"Укрзалізниця" не планує індексацію цін на пасперевезення в 2019 році, очікує дозвіл на дерегуляцію тарифів

2 хв читати
"Укрзалізниця" не планує індексацію цін на пасперевезення в 2019 році, очікує дозвіл на дерегуляцію тарифів

 АТ "Укрзалізниця" не закладало пряму індексацію тарифів на пасажирські перевезення до фінансового плану 2019 року.

Як повідомив журналістам голова компанії Євген Кравцов у середу в Києві, компанія має намір змінити тарифні класи та здійснити дерегуляцію найбільш прибуткового сегменту пасажирських перевезень.

"У нас є ініціатива з розділення класів пасажирських вагонів на перший, другий і третій. Після чого нам буде надано можливість дерегулювати найбільш прибутковий сегмент перевезень - той, який не має впливу на соціально незахищені верстви населення, на тих, хто не може собі дозволити дорогі квитки", - зазначив він.

Як приклад такої дерегуляції Є.Кравцов назвав сполучення з Маріуполем, де новий поїзд із оновленим вагонним складом і 14-ма годинами в дорозі буде віднесено до "люксового" класу, на який компанія зможе самостійно встановлювати ціни. При цьому менш "новий" склад із часом у дорозі більше ніж 16 годин буде віднесено до категорії "стандарт", а найменш модернізований із часом у дорозі понад 17 годин залишиться поїздом "економ-класу" з низькими соціальними цінами.

"У фінплані передбачено додаткові доходи, не від індексації. Ми якраз плануємо можливість завершити реформу за класами тарифів і здійснити дерегуляцію люксового сегмента пасажирських перевезень, щоб цього року не здійснювати індексацію", - повідомив Є.Кравцов.

За його словами, проект зі зміни класності залізничних пассперевезень перебуває на підписанні у Міністерстві інфраструктури, після чого залишиться лише формальне узгодження в Міністерстві юстиції.

"Ми очікуємо, що рішення набуде чинності вже протягом декількох тижнів, може, до півтора місяців. Тому питання де-факто вирішено", - наголосив Є.Кравцов.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

СБУ проводить обшуки на ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг"

Аналітики Raiffeisen з урахуванням передвиборчих розкладів очікують нову програму України з МВФ на $ 6-8 млрд до кінця 2019 р.

ФДМ очікує призначення радників із приватизації на найближчому засіданні Кабміну

Суди Нідерландів та Люксембургу відхилили апеляції "Газпрому" щодо примусового виконання рішення Стокгольмського арбітражу

Мінінфраструктури оголосило конкурс із реконструкції старого й будівництва нового вантажного термінала в аеропорту "Бориспіль"

Україна знову закликає РФ до якнайшвидших переговорів про транзит газу на умовах ЄС - виконавчий директор "Нафтогазу"

Мінінфраструктури має намір незабаром оголосити тендер на проектування ЗПС у Дніпрі

Заступник глави МЗС України попереджає про ризики невиплати "Татнафті" $ 112 млн за рішенням міжнародного арбітражу

Данія надала перший дозвіл трубі Baltic Pipe, якою Польща хоче знизити залежність від "Газпрому"

НБУ прогнозує зниження облікової ставки до 8% до кінця 2021 року за базовим сценарієм

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА