14:54 20.03.2019

Насалик констатує інтерес іноземних компаній до розробки в Україні вуглеводневих ділянок на умовах УРП

1 хв читати
Насалик констатує інтерес іноземних компаній до розробки в Україні вуглеводневих ділянок на умовах УРП

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик констатує інтерес іноземних компаній до розробки вуглеводневих ділянок в Україні на умовах угод про розподіл продукції (УРП).

"Попередньо можу сказати: є зацікавленість із боку американських, британських, норвезьких і канадських фірм", - сказав він журналістам після засідання уряду в середу.

Як повідомлялося, Україна оголосила 12 конкурсів на укладення угод про розподіл продукції (УРП) на розробку вуглеводневих родовищ.

На конкурси виставлено 12 ділянок: Грунівську, Варвинську, Русанівську, Охтирську, Бузівську, Зінківську, Іванівську, Ічнянську, Балаклійську, Софіївську, Берестянську та Угнівську. Родовища розташовані в Івано-Франківській, Львівській, Полтавській, Чернігівській, Сумській і Харківській областях.

Термін дії УРП - 50 років. Заявки на участь у конкурсах приймають протягом трьох місяців від дати публікації оголошення про їх проведення. Передбачається, що частка держави в прибутковій продукції має становити не менше ніж 11% її загального обсягу, максимальна частка інвестора - 70% загального обсягу виробництва (до повного відшкодування витрат інвестора).

Наприкінці лютого міжвідомча комісія з організації укладення та виконання УРП розпочала прийом заявок на участь у конкурсах на розробку дев'яти з 12 родовищ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА