20:47 22.03.2019

Український банк уперше провів з клієнтом валютний своп з гривнею - НБУ

1 хв читати
Український банк уперше провів з клієнтом валютний своп з гривнею - НБУ

Український банк 21 березня вперше в історії фінансового ринку України провів зі своїм клієнтом операцію валютного свопу в форматі гривня-долар, тобто обмінявся валютами з зобов'язанням зворотного обміну через певний час, повідомив Національний банк України.

"Перша тестова транзакція була проведена банком з компанією, яка є одним з найбільших українських експортерів аграрної продукції", - йдеться в інформації центробанку на його сторінці в Facebook.

Заступник голови НБУ Олег Чурій в наведеному в пості коментарі нагадав, що в рамках валютної лібералізації Нацбанк надав можливість українському бізнесу використовувати такі інструменти мінімізації власних валютних ризиків та управління ліквідністю в різних валютах, як форварди і свопи.

"Це цивілізована світова практика і залучення до неї українських підприємств, безумовно, є позитивним сигналом для економіки", - зазначив О.Чурій.

Як повідомлялося, 7 лютого 2019 року набув чинності закон "Про валюту і валютні операції", який передбачає введення в дію більше 20 послаблень на валютному ринку.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА