Інтерфакс-Україна
10:18 25.03.2019

ICU розраховує до кінця року запустити в Житомирі завод із переробки несортованих ТПВ за інноваційною технологією

1 хв читати
ICU розраховує до кінця року запустити в Житомирі завод із переробки несортованих ТПВ за інноваційною технологією

Група ICU розраховує до кінця року запустити в Житомирі найбільший в Україні завод із переробки несортованих твердих побутових відходів (ТПВ) за спеціальною МБО-Т технологією, повідомив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" керуючий партнер ICU Макар Пасенюк.

"Ми розраховуємо запустити завод до кінця цього року. Робити якісь висновки щодо перших підсумків роботи зможемо, очевидно, лише наприкінці 2020 року. Це дуже динамічний бізнес, велика кількість чинників впливає на його роботу", - сказав М.Пасенюк. За його словами, за підсумками тестування цієї бізнес-моделі група зможе ухвалити рішення щодо пропозиції її для потенційного співінвестування.

М.Пасенюк зазначив, що для України така МБО-Т технологія (механічна, біологічна і термічна обробка та переробка твердих комунальних відходів) - інноваційна, досвіду її впровадження в країні ще немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна оголосила про успішну реструктуризацію ВВП-варантів: угоду підтримали 99% їх власників

Гетманцев звернувся до Свириденко з закликом відтермінувати платіжні термінали для ФОП 1-ї групи до кінця війни

Банкрутство окремих страховиків не загрожує стабільній роботі фінансового сектору – НБУ

НБУ: після досягнення миру банки мають зменшувати частку держсектору в кредитах

Енергоспівтовариство продовжило термін експлуатації великих спалювальних установок в Україні

Мінфін США готовий до введення санкцій проти РФ в найкоротший час - Стефанішина

Гендиректор "Scania Україна" Хокан Йюде став президентом ЄБА на 2026-2027рр.

Рівень фінансового стресу у листопаді був найнижчим із початку повномасштабного вторгнення – Нацбанк

Пісний різдвяний стіл подорожчав на 11%, до 913,57 грн, лідери - кутя та узвар

AmCham заявляє про загрозу морському експорту та закликає посилити протиповітряний та морський захист України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА