Інтерфакс-Україна
10:38 25.03.2019

"Укрзалізниця" планує придбати у КВБЗ пасажирські вагони габариту RIC для міжнародного сполучення

1 хв читати
"Укрзалізниця" планує придбати у КВБЗ пасажирські вагони габариту RIC для міжнародного сполучення

АТ "Укрзалізниця" планує в 2019 році придбати у ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" (КВБЗ) вагони габариту RIC для міжнародного сполучення після сертифікації їх у країнах Євросоюзу.

Як зазначено в повідомленні на сайті "Укрзалізниці", ці вагони курсуватимуть за маршрутом Київ-Відень-Київ.

"Не лише купе, СВ, а й вагони для міжнародного сполучення габариту RIC замовили на 2019-й. З відмінностей від класичних вагонів: у кожному купе є окремий умивальник, у вагоні є душ і сповивальний стіл для немовлят", - наведено в повідомленні слова голови "Укрзалізниці" Євгена Кравцова.

За його словами, "Укрзалізниця" прийме в експлуатацію зазначені вагони після їх сертифікації європейськими колегами.

"На черзі - отримання дозвільних документів на курсування до країн ЄС і зустрічі з угорськими та австрійськими залізничниками", - наголошує Є.Кравцов.

Раніше представлений у 2017 році вагон пасажирський купейний спальний габариту RIC виробництва КВБЗ мав такі тактико-технічні характеристики: довжина 26 696 мм, ширина 2 824 мм, база - 19 000 мм. Габарит за ГОСТ 03 ВМ (габарит RIC). Маса тари вагона - не більше ніж 58,5 т. Кількість місць для пасажирів - 22 (33). Кількість купе для пасажирів - 11, плюс одне службове купе. Конструкційна швидкість 160/220 км. Термін служби 40 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Оператор ринку" розширив освітньо-соціальну програму про роботу ринку напрямком розвитку УЗЕ

НКРЕКП дозволила "Укренерго" виділити додаткові 1,8 млрд грн на оплату е/е домСЕС за рахунок промислової ВДЕ-генерації

Центр гумрозмінування виплатив 4,476 млн грн фермеру за розмінування 1150 га на Херсонщині

Вершкове масло до Нового року може подешевшати на 30% - галузева асоціація

ДП "Ліси України" в 2025р під час закупівель на 10 млрд грн змогло зекономити 700 млн грн

Внаслідок ракетної атаки вночі зруйновано складські та виробничі приміщення "Текстиль-Контакту"

"Нова пошта" з 1 грудня оновлює частину тарифів та впроваджує додаткову оплату за отримання посилок у поштоматах

У Києві зруйновано логістичний центр Novus, загинули четверо водіїв

"Укренерго" обмежить енергоспоживання у вівторок у Києві та кількох областях більшим обсягом, ніж прогнозувало

Група компаній "Фавбет" підтвердила блокування її рахунків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА