13:51 25.03.2019

Реальна зарплата майбутніх керівників податкової і митної служб становитиме 60-70 тис. грн

2 хв читати
Реальна зарплата майбутніх керівників податкової і митної служб становитиме 60-70 тис. грн

Реальна зарплата майбутніх керівників державних податкової та митної служб становитиме близько 60-70 тис. грн, зокрема оклад в 24 тис. грн, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у Міністерстві фінансів.

"Майбутні глави цих відомств мають протягом місяця після обрання подати Кабінетові Міністрів і Міністерству фінансів, а також міжнародним партнерам план дій із розвитку служб", - прокоментувало джерело в Мінфіні.

Співрозмовник агентства уточнив, що основні етапи конкурів на глав новостворених відомств мають відбутися 16 і 23 квітня, тоді як податкова і митна служби повинні повноцінно запрацювати з 1 червня 2019 року.

Згідно з процедурою, після оголошення результатів конкурсу Комісія вищого корпусу держслужби рекомендує обраних на конкурсі керівників Кабміну. Після його затвердження глава служби реєструє юридичну особу, і починається процедура ліквідації Державної фіскальної служби (ДФС).

"Потім ліквідаційна комісія ДФС має перевести як мінімум 30% персоналу в новостворені митну і податкову служби", - додав співрозмовник, уточнивши при цьому, що це може тривати близько місяця-півтора.

Водночас він зазначив, що міністерство має намір перевести одразу 70% штату ДФС до нових служб.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 20 березня 2019 року оголосив конкурси на посади глав майбутніх Державної податкової і Митної служб. Посадові оклади майбутніх керівників цих відомств становитимуть 24 тис. грн, однак, окрім цього, їм передбачені премії і надбавки, зокрема, за ранг, інтенсивність праці, виконання особливо важливої роботи.

Кабмін прийняв рішення розділити Державну фіскальну службу на податкову і митну служби наприкінці 2018 року. Положення про роботу служб затверджені урядом 6 березня 2019 року. Згідно з оприлюдненими положенням, податкова міліція залишається у складі Державної податкової служби.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінекоенерго запропонувало інвесторам ВДЕ новий, більш жорсткий сценарій добровільної реструктуризації "зеленого" тарифу

Офіційні курси Національного банку України на 28 лютого

Єдина екологічна платформа забезпечить рівний доступ до природних ресурсів країни

Мінекономіки пропонує у 2021-2023 роках виділити понад 90 млрд грн на програми держпідтримки, Мінфін проти

Мінекономіки оцінює площу державних сільгоспугідь у 650 тис. га, очікує з них прибутку по 3 тис. грн/га на рік

Оновлена система реєстрації накладних із ПДВ дасть змогу збільшити сплату податку на 1-2 млрд грн на місяць - глава податкової служби

"Укрзалізниця" розробила план заходів з метою профілактики завезення і розповсюдження коронавірусу

Ситуація з коронавірусом уповільнює процеси, пов'язані з торговельною інтеграцією України та Китаю - Кулеба

МВФ і СБ можуть перенести весняну зустріч через коронавірус, ухвалять рішення найближчими днями

Міністр економіки заперечує потенційний вплив ефекту коронавірусу на економіку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА