13:51 25.03.2019

Реальна зарплата майбутніх керівників податкової і митної служб становитиме 60-70 тис. грн

2 хв читати
Реальна зарплата майбутніх керівників податкової і митної служб становитиме 60-70 тис. грн

Реальна зарплата майбутніх керівників державних податкової та митної служб становитиме близько 60-70 тис. грн, зокрема оклад в 24 тис. грн, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у Міністерстві фінансів.

"Майбутні глави цих відомств мають протягом місяця після обрання подати Кабінетові Міністрів і Міністерству фінансів, а також міжнародним партнерам план дій із розвитку служб", - прокоментувало джерело в Мінфіні.

Співрозмовник агентства уточнив, що основні етапи конкурів на глав новостворених відомств мають відбутися 16 і 23 квітня, тоді як податкова і митна служби повинні повноцінно запрацювати з 1 червня 2019 року.

Згідно з процедурою, після оголошення результатів конкурсу Комісія вищого корпусу держслужби рекомендує обраних на конкурсі керівників Кабміну. Після його затвердження глава служби реєструє юридичну особу, і починається процедура ліквідації Державної фіскальної служби (ДФС).

"Потім ліквідаційна комісія ДФС має перевести як мінімум 30% персоналу в новостворені митну і податкову служби", - додав співрозмовник, уточнивши при цьому, що це може тривати близько місяця-півтора.

Водночас він зазначив, що міністерство має намір перевести одразу 70% штату ДФС до нових служб.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 20 березня 2019 року оголосив конкурси на посади глав майбутніх Державної податкової і Митної служб. Посадові оклади майбутніх керівників цих відомств становитимуть 24 тис. грн, однак, окрім цього, їм передбачені премії і надбавки, зокрема, за ранг, інтенсивність праці, виконання особливо важливої роботи.

Кабмін прийняв рішення розділити Державну фіскальну службу на податкову і митну служби наприкінці 2018 року. Положення про роботу служб затверджені урядом 6 березня 2019 року. Згідно з оприлюдненими положенням, податкова міліція залишається у складі Державної податкової служби.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА