10:06 27.03.2019

МЕРТ зареєструвало індустріальний парк "Подільськ" в Одеській області

2 хв читати
МЕРТ зареєструвало індустріальний парк "Подільськ" в Одеській області

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) 22 березня включило до Реєстру індустріальних (промислових) парків індустріальний парк "Подільськ" (Подільськ Одеської обл.) площею 31,07, ініціатором створення якого стала Подільська міськрада.

Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті МЕРТ, заявлений термін функціонування парку - 30 років. На його території, за попередніми розрахунками, може бути створено до 1 тис. нових робочих місць.

Функціональне призначення ІП враховує промисловий профіль міста, доступну сировинну базу та передбачає розміщення виробництв з облаштуванням інженерно-транспортної інфраструктури таких галузей, як переробна промисловість (первинна та вторинна переробка сільгоспсировини, виробництво харчових продуктів тощо) і логістика (створення транспортно-логістичного центру з можливим відкриттям митно-ліцензійного складу).

Згідно з повідомленням, Подільська міськрада уклала меморандуми з трьома потенційними учасниками індустріального парку: ТОВ "Пасавтотранссервіс" (пасажирські перевезення), фермерське господарство "Агропромсад" (вирощування ягід, горіхів, фруктів) і ТОВ "Простір-Агробуд" (будівництво доріг та автострад).

За інформацією МЕРТ, на сьогодні до Реєстру індустріальних парків вже включено 39 парків (у 2018 році - 9, у 2017 - 13). У 16 індустріальних парках вибрано керуючі компанії, в п'ятьох - залучено учасників.

В Україні також функціонують вісім індустріальних парків, з яких п'ять були створені до ухвалення закону "Про індустріальні парки".

Як повідомлялося, в жовтні 2016 року Верховна Рада прийняла за основу законопроект про податкові пільги для індустріальних парків, зокрема про нульовий податок на прибуток у перші п'ять років, про скасування імпортного мита та п'ятирічну розстрочку імпортного податку на додану вартість (ПДВ). Згідно з даними на сайті парламенту, в середині липня 2018 року цей документ було підготовлено до другого читання, проте на голосування його ще не виносили.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Укртранснафта" відновила транзит нафти до країн ЄС

Зеленський і Коболєв обговорили з делегацією США співробітництво в енергосфері та підготовку до опалювального сезону

Місія МВФ розпочала роботу в Україні

Опубліковано повідомлення про порушення Україною антидемпінгового розслідування стосовно імпорту сталевих безшовних гарячедеформованих труб із Китаю

Опубліковано повідомлення щодо продовження Україною антидемпінгового розслідування стосовно імпорту сталевих прутків із Білорусі та Молдови

"Астарта" завершила 1 кв.-2019 з чистим збитком EUR4,4 млн

Новий власник "Кузні на Рибальському" не згортатиме потужності

Курс гривні на міжбанку в понеділок зміцнився до 26,1375 грн/$1

Залишки коштів на Єдиному казначейському рахунку збільшилися з початку травня в 1,5 раза

Уряд оскаржив скасування націоналізації ПриватБанку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА