Інтерфакс-Україна
18:22 29.03.2019

Уряд продовжив термін дії зниженого рівня розрахунку ТКЕ і ТЕЦ перед "Нафтогазом" за спожитий природний газ

1 хв читати
Уряд продовжив термін дії зниженого рівня розрахунку ТКЕ і ТЕЦ перед "Нафтогазом" за спожитий природний газ

Кабінет Міністрів до 1 травня 2019 року продовжив термін дії норми постанови №867 (від 19 жовтня 2018 року щодо PSO), згідно з якою необхідний для продовження постачання газу рівень розрахунків підприємств із НАК за спожитий ресурс дорівнює 78% (суми всіх підписаних із "Нафтогазом" договорів) для теплокомуненерго (ТКЕ) і 60% - для теплоелектроцентралей (ТЕЦ), замість раніше встановлених 90%.

Відповідну постанову Кабміну №263 від 27 березня 2019 оприлюднено на урядовому порталі.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів постановою №867 від 19 жовтня 2018 року продовжив спецзобов'язання "Нафтогазу" продавати природний газ для населення, релігійних організацій і виробників теплової енергії до 1 травня 2020 року. Уряд також переглянув формулу розрахунку ціни для продажу газу за PSO, підвищивши її на 23,5% - до 8,55 тис. грн за 1 тис. куб. м (із ПДВ і витратами на транспортування і постачання), уряд вирішив підтримати теплопостачальні підприємства в умовах підвищення тарифу на газ, врегулювавши питання розрахунків ТКЕ і ТЕЦ із "Нафтогазом" за природний газ.

Кабмін, зокрема, передбачив, що тимчасово, до 1 квітня 2019 року, діятиме знижений із 90% до 78% для ТКЕ і 60% для ТЕЦ рівень розрахунків за спожитий ресурс для продовження "Нафтогазом" постачань газу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк надав гарантії за контрактами на EUR837 млн на закупку БПЛА у 4-х українських виробників

Україна надолужить відставання за Ukraine Facility та має намір отримати всі заплановані на 2025 р. EUR12,5 млрд – Мінекономіки

Мінекономіки зберігає прогноз зростання ВВП України у 2025р. 2,6-2,7%

Нову версію Плану України для Ukraine Facility має затвердити Рада ЄС до кінця вересня - Соболев

Нацбанк оцінив зростання ВВП України в II кв.-2025 у 1,1% й очікує прискорення в III-IV кв. до 2,4% та 3,5%

Ощадбанк оголосив конкурс з відбору голови правління

Аграрії намолотили майже 15,5 млн тонн зернових з 39% площ, поки врожай на 38,8% менше на цю дату торік

Кожен вагон "Укрзалізниці" у липні-25 перевіз у середньому на 14% більше пасажирів ніж у липні-24

Kasta у співпраці з банком "Кредит Дніпро" та Visa запустила власний банкінг

США з 7 серпня запроваджують мита щодо 68 країн і ЄС, їхній розмір - від 10% до 41%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА