13:04 01.04.2019

"ДТЕК Дніпровські електромережі" змушені відключити від енергопостачання об'єкти критичної інфраструктури через відсутність у них постачальника

2 хв читати
"ДТЕК Дніпровські електромережі" змушені відключити від енергопостачання об'єкти критичної інфраструктури через відсутність у них постачальника

 "ДТЕК Дніпровські електромережі" змушені виконати вимогу держпідприємства (ДП) "Укрінтеренерго" як постачальника "останньої надії" (ПОН) і припинити електропостачання з 1 квітня 2019 року споживачам, у яких закінчився термін договору з ПОН, а договори з новими постачальниками не були укладені.

Про це повідомила прес-служба компанії в понеділок.

У повідомленні наголошується, що в березні "Укрінтеренерго" подало заявки на відключення від електропостачання комунального підприємства "Марганецький водоканал", держпідприємства "Бар'єр" (обслуговування хвостосховищ радіоактивних відходів), "Цирконій" (випуск продукції, що забезпечує потреби ядерно-паливного циклу для країни), ТОВ "Криворізький завод гірничого машинобудування", а також міжнародного аеропорту "Кривий Ріг".

"ДТЕК Дніпровські електромережі" нагадують, що Кабінет Міністрів 27 березня розпорядженням №200-р рекомендував ДП "Укрінтеренерго" з 1 квітня 2019 року укласти договори на постачання електроенергії за вільними цінами з усіма споживачами, які раніше перебували у нього на постачанні електроенергії як у постачальника "останньої надії", і не знайшли нового постачальника.

Водночас, як зазначили в компанії, на 31 березня вона не отримала повідомлення про укладення ДП "Укрінтеренерго" нових договорів з такими клієнтами, як не отримувала і повідомлення про відкликання заявки на відключення. ОСП зобов'язаний виконати вимоги законодавства і задовольнити заявку ПОН у означений термін - 1 квітня 2019 року, наголошується в повідомленні.

"ДТЕК Мережі" - операційний холдинг у структурі енергетичного холдингу "ДТЕК". До нього входять "ДТЕК Київські електромережі", "ДТЕК Дніпровські електромережі", "ДТЕК Донецькі електромережі", "ДТЕК Високовольтні мережі", "ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля".

Як повідомлялося, відповідно до закону "Про ринок електроенергії", з 1 січня 2019 року введено нові правила роботи на роздрібному ринку е/е. Енергопостачальні компанії (обленерго) були розділені на операторів системи розподілу (ОСР) та постачальників. Усі непобутові споживачі мали укласти нові договори на розподіл і постачання е/е. Низка держструктур і комунальних підприємств, зокрема і деякі водоканали, не змогли укласти нові угоди і перейшли на споживання е/е від "постачальника останньої надії" на умовах акцептованої поставки. Послуги ПОН коштують на 25-30% дорожче, ніж у ПУУ та інших постачальників. Максимальний період, протягом якого можна користуватися послугами ПОН, - 90 днів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Укртранснафта" відновила транзит нафти до країн ЄС

Зеленський і Коболєв обговорили з делегацією США співробітництво в енергосфері та підготовку до опалювального сезону

Місія МВФ розпочала роботу в Україні

Опубліковано повідомлення про порушення Україною антидемпінгового розслідування стосовно імпорту сталевих безшовних гарячедеформованих труб із Китаю

Опубліковано повідомлення щодо продовження Україною антидемпінгового розслідування стосовно імпорту сталевих прутків із Білорусі та Молдови

"Астарта" завершила 1 кв.-2019 з чистим збитком EUR4,4 млн

Новий власник "Кузні на Рибальському" не згортатиме потужності

Курс гривні на міжбанку в понеділок зміцнився до 26,1375 грн/$1

Залишки коштів на Єдиному казначейському рахунку збільшилися з початку травня в 1,5 раза

Уряд оскаржив скасування націоналізації ПриватБанку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА