13:04 01.04.2019

"ДТЕК Дніпровські електромережі" змушені відключити від енергопостачання об'єкти критичної інфраструктури через відсутність у них постачальника

2 хв читати
"ДТЕК Дніпровські електромережі" змушені відключити від енергопостачання об'єкти критичної інфраструктури через відсутність у них постачальника

 "ДТЕК Дніпровські електромережі" змушені виконати вимогу держпідприємства (ДП) "Укрінтеренерго" як постачальника "останньої надії" (ПОН) і припинити електропостачання з 1 квітня 2019 року споживачам, у яких закінчився термін договору з ПОН, а договори з новими постачальниками не були укладені.

Про це повідомила прес-служба компанії в понеділок.

У повідомленні наголошується, що в березні "Укрінтеренерго" подало заявки на відключення від електропостачання комунального підприємства "Марганецький водоканал", держпідприємства "Бар'єр" (обслуговування хвостосховищ радіоактивних відходів), "Цирконій" (випуск продукції, що забезпечує потреби ядерно-паливного циклу для країни), ТОВ "Криворізький завод гірничого машинобудування", а також міжнародного аеропорту "Кривий Ріг".

"ДТЕК Дніпровські електромережі" нагадують, що Кабінет Міністрів 27 березня розпорядженням №200-р рекомендував ДП "Укрінтеренерго" з 1 квітня 2019 року укласти договори на постачання електроенергії за вільними цінами з усіма споживачами, які раніше перебували у нього на постачанні електроенергії як у постачальника "останньої надії", і не знайшли нового постачальника.

Водночас, як зазначили в компанії, на 31 березня вона не отримала повідомлення про укладення ДП "Укрінтеренерго" нових договорів з такими клієнтами, як не отримувала і повідомлення про відкликання заявки на відключення. ОСП зобов'язаний виконати вимоги законодавства і задовольнити заявку ПОН у означений термін - 1 квітня 2019 року, наголошується в повідомленні.

"ДТЕК Мережі" - операційний холдинг у структурі енергетичного холдингу "ДТЕК". До нього входять "ДТЕК Київські електромережі", "ДТЕК Дніпровські електромережі", "ДТЕК Донецькі електромережі", "ДТЕК Високовольтні мережі", "ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля".

Як повідомлялося, відповідно до закону "Про ринок електроенергії", з 1 січня 2019 року введено нові правила роботи на роздрібному ринку е/е. Енергопостачальні компанії (обленерго) були розділені на операторів системи розподілу (ОСР) та постачальників. Усі непобутові споживачі мали укласти нові договори на розподіл і постачання е/е. Низка держструктур і комунальних підприємств, зокрема і деякі водоканали, не змогли укласти нові угоди і перейшли на споживання е/е від "постачальника останньої надії" на умовах акцептованої поставки. Послуги ПОН коштують на 25-30% дорожче, ніж у ПУУ та інших постачальників. Максимальний період, протягом якого можна користуватися послугами ПОН, - 90 днів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Аналітики Raiffeisen з урахуванням передвиборчих розкладів очікують нову програму України з МВФ на $ 6-8 млрд до кінця 2019 р.

ФДМ очікує призначення радників із приватизації на найближчому засіданні Кабміну

Суди Нідерландів та Люксембургу відхилили апеляції "Газпрому" щодо примусового виконання рішення Стокгольмського арбітражу

Верховний Суд відхилив скаргу "Укрзалізниці" на рішення про передання Промінвестбанком кредитних договорів з УЗ VR Global Partners

Мінінфраструктури оголосило конкурс із реконструкції старого й будівництва нового вантажного термінала в аеропорту "Бориспіль"

Україна знову закликає РФ до якнайшвидших переговорів про транзит газу на умовах ЄС - виконавчий директор "Нафтогазу"

Мінінфраструктури має намір незабаром оголосити тендер на проектування ЗПС у Дніпрі

Заступник глави МЗС України попереджає про ризики невиплати "Татнафті" $ 112 млн за рішенням міжнародного арбітражу

Данія надала перший дозвіл трубі Baltic Pipe, якою Польща хоче знизити залежність від "Газпрому"

НБУ прогнозує зниження облікової ставки до 8% до кінця 2021 року за базовим сценарієм

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА