Інтерфакс-Україна
13:04 01.04.2019

"ДТЕК Дніпровські електромережі" змушені відключити від енергопостачання об'єкти критичної інфраструктури через відсутність у них постачальника

2 хв читати
"ДТЕК Дніпровські електромережі" змушені відключити від енергопостачання об'єкти критичної інфраструктури через відсутність у них постачальника

 "ДТЕК Дніпровські електромережі" змушені виконати вимогу держпідприємства (ДП) "Укрінтеренерго" як постачальника "останньої надії" (ПОН) і припинити електропостачання з 1 квітня 2019 року споживачам, у яких закінчився термін договору з ПОН, а договори з новими постачальниками не були укладені.

Про це повідомила прес-служба компанії в понеділок.

У повідомленні наголошується, що в березні "Укрінтеренерго" подало заявки на відключення від електропостачання комунального підприємства "Марганецький водоканал", держпідприємства "Бар'єр" (обслуговування хвостосховищ радіоактивних відходів), "Цирконій" (випуск продукції, що забезпечує потреби ядерно-паливного циклу для країни), ТОВ "Криворізький завод гірничого машинобудування", а також міжнародного аеропорту "Кривий Ріг".

"ДТЕК Дніпровські електромережі" нагадують, що Кабінет Міністрів 27 березня розпорядженням №200-р рекомендував ДП "Укрінтеренерго" з 1 квітня 2019 року укласти договори на постачання електроенергії за вільними цінами з усіма споживачами, які раніше перебували у нього на постачанні електроенергії як у постачальника "останньої надії", і не знайшли нового постачальника.

Водночас, як зазначили в компанії, на 31 березня вона не отримала повідомлення про укладення ДП "Укрінтеренерго" нових договорів з такими клієнтами, як не отримувала і повідомлення про відкликання заявки на відключення. ОСП зобов'язаний виконати вимоги законодавства і задовольнити заявку ПОН у означений термін - 1 квітня 2019 року, наголошується в повідомленні.

"ДТЕК Мережі" - операційний холдинг у структурі енергетичного холдингу "ДТЕК". До нього входять "ДТЕК Київські електромережі", "ДТЕК Дніпровські електромережі", "ДТЕК Донецькі електромережі", "ДТЕК Високовольтні мережі", "ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля".

Як повідомлялося, відповідно до закону "Про ринок електроенергії", з 1 січня 2019 року введено нові правила роботи на роздрібному ринку е/е. Енергопостачальні компанії (обленерго) були розділені на операторів системи розподілу (ОСР) та постачальників. Усі непобутові споживачі мали укласти нові договори на розподіл і постачання е/е. Низка держструктур і комунальних підприємств, зокрема і деякі водоканали, не змогли укласти нові угоди і перейшли на споживання е/е від "постачальника останньої надії" на умовах акцептованої поставки. Послуги ПОН коштують на 25-30% дорожче, ніж у ПУУ та інших постачальників. Максимальний період, протягом якого можна користуватися послугами ПОН, - 90 днів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА