Інтерфакс-Україна
14:58 03.04.2019

Мінагропрод має намір дозволити компенсації за купівлю іноземних холодильників для ягід

1 хв читати
Мінагропрод має намір дозволити компенсації за купівлю іноземних холодильників для ягід

Міністерство аграрної політики та продовольства України має намір дозволити компенсації сільськогосподарським кооперативам за купівлю холодильників для плодово-ягідної продукції, повідомила прес-служба міністерства.

За даними прес-служби, відповідні зміни до порядку використання коштів на держпідтримку АПК Кабінет Міністрів розгляне найближчим часом.

За оцінками міністерства, 96% ягідників у 2018 році було закладено завдяки програмі державної підтримки, їхня загальна площа сягнула 902 га. Програма підтримки садівництва на 2019 рік передбачає 400 млн грн.

Згідно з повідомленням Мінагропроду, виробництво ягід у 2018 році досягло 132,9 тис. тонн в усіх категоріях господарств, із них лише 15,3 тис. тонн - у сільгосппідприємствах. Лідерами серед ягід є суниця (62,3 тис. тонн), малина (35,6 тис. тонн) і смородина (29,6 тис. тонн). Україна експортує свіжі ягоди до Білорусі, Польщі, Молдови, Великої Британії та Нідерландів, морозиво - до країн ЄС.

Площі під органічними ягодами в Україні становили 737,8 га, валовий збір - понад 3,3 тис. тонн.

ОСТАННЄ

Міністри фінансів G7 обговорили варіанти посилення тиску на РФ

Ексголова Держтуризму Олеськів: ЄС посилює довіру до туристичного ринку, захищаючи споживачів і бізнес, а Україна досі стоїть на місці

Держгеонадра призначили на 11 грудня аукціон на 4 вуглеводневі ділянки за ціною в 0,5 млрд грн

Обсяг поставок LNG із США "Нафтогазом" та ORLEN досяг 400 млн куб. м

Рішення суду ЄС скасовує держфінансування проєкту АЕС "Пакш-2" в Угорщині, але не забороняє будівництво

Банки з часу підписання меморандуму в червні-24 видали енергокредитів на 1,4 ГВт

"Метінвест" завершив I півріччя зі збитком $58 млн, EBITDA знизилось на 49%

Україна відкриє рахунок в НБУ для акумуляції внеску в бюджет ЄС, проте просить відтермінувати деякі норми

Індустріальний парк Innovation Forpost у Дніпрі веде перемовини з першими потенційними орендарями

МХП у II кв.-2025 збільшила чистий прибуток на 48%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА