11:52 10.04.2019

Делегація НБУ в середу їде на збори МВФ до Вашингтона

1 хв читати
Делегація НБУ в середу їде на збори МВФ до Вашингтона

Голова Національного банку України (НБУ) Яків Смолій у складі української делегації в середу їде до Вашингтона на щорічні весняні збори Міжнародного валютного фонду (МВФ) і Світового банку (СБ), повідомила прес-служба центробанку у Facebook.

Згідно з повідомленням, до української делегації від центробанку також входять директор департаменту фінансової стабільності Віталій Ваврищук і начальник управління європейської інтеграції та міжнародних програм Володимир Кучин.

Весняні збори МВФ і СБ відбуваються у Вашингтоні 8-14 квітня 2019 року. Під час заходу українська делегація зустрінеться з представниками МВФ, СБ, Міжнародної фінансової корпорації, найбільших міжнародних інвестиційних компаній і банків. Також у Я.Смолія заплановано низку двосторонніх зустрічей із головами центральних банків інших країн.

Представники НБУ разом з іншими учасниками також обговорять актуальні виклики для глобальної економіки та економік окремих країн. Загалом під час весняних зборів голови центральних банків, міністри фінансів, представники приватного сектора та академіки обговорюють перспективи глобальної економіки, економічного розвитку, викорінення бідності, майбутнє світової фінансової системи.

Як повідомлялося, міністр фінансів Оксана Маркарова, заступник міністра фінансів Юрій Гелетей та урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца у вівторок, 9 квітня, поїхали до Вашингтона для участі в щорічних весняних зборах МВФ та СБ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА