10:18 22.04.2019

ЄБА назвала 7 очікуваних від президента першочергових кроків

2 хв читати
ЄБА назвала 7 очікуваних від президента першочергових кроків

Європейська бізнес асоціація (ЄБА) назвала сім першочергових кроків, яких, на думку асоціації, бізнес чекає від новообраного президента України в перші місяці його роботи на посаді.

"Перший крок - подання на посади Генерального прокурора і голови Служби безпеки України, міністра закордонних справ і міністра оборони професіоналів з бездоганною репутацією і відсутністю зв'язків з олігархами і великим бізнесом", - йдеться в прес-релізі ЄБА в понеділок.

Бізнес також очікує презентації плану реформування правоохоронних органів для зниження тиску на бізнес, причому люди, призначені на вищевказані посади, повинні всіляко сприяти виконанню цього плану, підкреслила ЄБА.

Третім кроком бізнес-асоціація вказала перезапуск Національного агентства з питань запобігання корупції та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, підтримка діяльності Національного антикорупційного бюро та Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, вказується в релізі.

"Четвертий крок - забезпечення макроекономічної стабільності, включаючи підписання меморандуму з Міжнародним валютним фондом щодо продовження співпраці. Крім того, забезпечення незалежності Національного банку і публічна підтримка політики низького дефіциту бюджету", - зазначила ЄБА.

Крім цього, в асоціації наголошують на необхідності продовження структурних реформ, проведених у минулі роки, включаючи, але не обмежуючись, реформою державних закупівель, продовженням автоматичного відшкодування ПДВ та дерегуляції, реформою Державної фіскальної служби, медичною реформою, децентралізацією.

Водночас бізнес-асоціація очікує від президента всебічного сприяння і публічної підтримки законодавчих змін, починаючи з відкриття ринку землі та проведення прозорої приватизації великих державних підприємств із можливістю застосування англійського права.

Заключний сьомий крок - забезпечення незалежності ринкових регуляторів, починаючи з Антимонопольного комітету і Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

"Бізнес бажає бачити чіткі пропозиції, конкретні кроки і кандидатури на посади, які зможуть ефективно підтримати трансформаційні процеси в країні, реалізувати важливі зміни, а не косметичні реформи. Ці сім кроків, на думку бізнес-спільноти, потрібні відразу, в перші місяці роботи", - цитує прес-служба ЄБА виконавчого директора бізнес-асоціації Ганну Дерев'янко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА