19:13 22.04.2019

"Нова пошта" розмістила дебютний випуск облігацій на 300 млн грн

1 хв читати
"Нова пошта" розмістила дебютний випуск облігацій на 300 млн грн

Компанія "Нова пошта", лідер експрес-доставки в Україні, завершила розміщення облігацій серії "А" на 300 млн грн, повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" Вікторія Масна - начальник управління інвестиційного банкінгу Райффайзен Банку Аваль, який виступив андерайтером цього дебютного випуску.

За її словами, найбільший попит зафіксований з боку банків і страхових компаній, деякий попит був з боку пенсійних фондів і КУА.

Облігації випущені терміном до 14 серпня 2020 року. Прибутковість на перший купонний період - 22% річних.

В.Масна також повідомила, що Райффайзен Банк Аваль буде підтримувати обіг цих облігацій на вторинному ринку.

"Звичайно, ми будемо підтримувати даний випуск. У планах - можливість отримати кредитний рейтинг випуску і включити облігації до біржового списку", - сказала представник андерайтера.

Залучені від розміщення кошти "Нова пошта" направить на модернізацію інфраструктури логістики, підвищення рівня обслуговування клієнтів, поліпшення умов роботи співробітників. Окрім цього, компанія здійснить великі інвестиції в серверне обладнання для модернізації IТ-інфраструктури; придбання контейнеровозів і причепів до них, модернізацію мережі відділень.

Заснована в 2001 році група компаній "Нова Пошта" у 2018 році доставила 174 млн од. відправлень, що майже на 20% більше, ніж у 2017 році. У 2019 група планує досягти 20% -го приросту кількості обслугованих відправлень. Мережа компанії складається майже з 3 тис. відділень по всій країні.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА