16:34 25.04.2019

Порошенко ввів у дію рішення РНБО, згідно з яким у бюджетній декларації на 2020-22 рр. пропонується передбачити 5% ВВП на безпеку та оборону

2 хв читати
Порошенко ввів у дію рішення РНБО, згідно з яким у бюджетній декларації на 2020-22 рр. пропонується передбачити 5% ВВП на безпеку та оборону

Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25 квітня, яким пропонує Міністерству фінансів передбачити в найближчі три роки бюджетне фінансування національної безпеки та оборони в розмірі не менше ніж 5% від запланованого обсягу внутрішнього валового продукту.

Відповідний указ №167/2019 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25 квітня 2019 року "Про пропозиції до Бюджетної декларації на 2020-2022 роки за статтями, пов'язаними із забезпеченням національної безпеки і оборони України" оприлюднено на сайті глави держави в четвер.

"Міністерству фінансів України передбачити у Бюджетній декларації на 2020-2022 роки видатки на забезпечення національної безпеки і оборони України в обсязі не менше ніж 5% від запланованого обсягу внутрішнього валового продукту для сектору безпеки і оборони України з урахуванням прогнозного індексу інфляції на відповідний рік згідно з додатком", - йдеться в тексті рішення РНБО.

Цим самими рішенням Кабінету Міністрів України рекомендується вжити в 2020-2022 роках заходів щодо фінансування сектора безпеки і оборони України за низкою напрямів, зокрема, розвиток сектору безпеки і оборони відповідно до принципів і стандартів НАТО та ЄС, а також створення та забезпечення функціонування системи управління силами оборони відповідно до принципів і стандартів НАТО.

Також рекомендується передбачити належне кадрове забезпечення суб'єктів сектору безпеки і оборони та реалізацію соціальних гарантій військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу, поліцейських.

Крім того, йдеться про фінансування вдосконалення планування та управління ресурсами у сфері безпеки і оборони, створення об'єднаної системи логістики та вдосконалення системи медичного забезпечення військ, підтримання існуючих можливостей і підвищення можливостей ЗСУ, розвитку озброєння, військової та спеціальної техніки, створення та освоєння виробництва озброєння, військової техніки, боєприпасів і продуктів спеціальної хімії, зокрема сучасного високоточного ракетного озброєння.

Кабмін має передбачити фінансування реалізації державної політики у сфері кібербезпеки, виконання заходів із розвитку та модернізації системи спеціального зв'язку і захисту інформації, забезпечення функціонування і належного захисту об'єктів критичної інфраструктури, підвищення ефективності цивільного захисту населення, територій, природного середовища і майна від надзвичайних ситуацій.

РНБО рекомендує у бюджетній декларації передбачити посилення контррозвідувального забезпечення і боротьби з тероризмом, розвиток розвідувальних можливостей України і створення розвідувального співтовариства України, забезпечення ефективної координації діяльності розвідувальних органів України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Наглядова рада "Южкоксу" звільнила гендиректора, доручивши виконання його обов'язків фіндиректору

Грузинський ларі побив історичний антирекорд, влада не бачить підстав для паніки

Промвиробництво в Україні у квітні-2019 зросло на 5,2%

Валютний ринок України спокійно відреагував на розпуск ВР - заступник глави НБУ

НБУ змушений буде знову визнати ПриватБанк неплатоспроможним у разі реалізації рішення суду про скасування його націоналізації

МАУ запускає з 15 червня прямі рейси до Ізміра з Києва

Європейський інвестиційний банк надав уряду України кредит розміром EUR200 млн

У разі одержання енергокомпаніями надприбутків у новому ринку, Україна може ввести windfall податок - рекомендація Енергоспівтовариства

"Нафтогаз" для виконання плану закачування газу в ПСГ має залучити $1 млрд - Коболєв

Україна восени може розпочати переговори з МВФ про довгострокову програму - СБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА