10:10 26.04.2019

Кубів запропонував Китаю прокласти Україною логістичний коридор до ЄС

2 хв читати
Кубів запропонував Китаю прокласти Україною логістичний коридор до ЄС

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів запропонував уряду Китайської Народної Республіки прокласти територією України логістичний коридор до ЄС.

"Кращий підхід для подальшого зведення китайського експреса до Європи, про який говорить уряд КНР, - це створення маршрутів територією України. Ми пропонуємо китайським колегам спільний проектний портфель: розвиток портової інфраструктури, об'єктів альтернативної енергетики, будівництво автомобільних доріг і мостів, розвиток об'єктів залізниці і аеропортів, високі технології, співпрацю в аерокосмічній сфері, переробці агропродукції", - сказав С.Кубів на Другому міжнародному форумі "Один пояс - один шлях" у Пекині в четвер.

Він також додав, що китайські фахівці провели консультації з українськими колегами щодо участі України і КНР в розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту, що забезпечить доставку вантажів з Китаю до країн ЄС.

"Україна готова запропонувати вигідні транспортні маршрути територією України для сполучення Китаю з країнами Європи, а також налагодити кооперацію між підприємствами України і Китаю з подальшою реалізацією продукції на ринках ЄС. Ми також готові розвивати співпрацю з модернізації української промисловості та створювати спільні виробничі потужності. Фактично йдеться про створення основ для розвитку торгового і промислового коридору Китай-Україна-ЄС ", - зазначив С.Кубів.

Ініціатива КНР "Один пояс - один шлях" з торговельно-економічного, культурного і науково-технологічного співробітництва має з'єднати Китай і країни Західної Європи, на що Китай планує до 2020 року інвестувати $800 млрд.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Будівельну галузь буде реформовано до кінця 2020 року - Шмигаль

ДАБІ має бути ліквідована в її нинішньому вигляді - Шмигаль

США оголосили про підвищення до 15% мит на літаки з ЄС

ВВП-варанти України подешевшали на 1% на даних про сповільнення зростання економіки у IV кв.-2019

Милованов пояснив уповільнення зростання економіки у IV кв.-2019 зниженням промисловості та нетиповими термінами збору врожаю

ЄС зняв заборону на ввезення м'яса птиці з України

Голова профспілки гірників анонсував акцію протесту у зв'язку із зупинкою роботи ш/у "Південнодонбаське №1"

Дефіцит зовнішньоторговельного балансу України у 2019 р. завдяки РФ скоротився в 1,7 разу - Держстат

Зростання ВВП України в IV кв.-2019 уповільнилося до 1,5% - Держстат

"Укрзалізниця" запустила концептуальний прототип нового сайту, планує запустити низку профільних порталів для пасажирів, вантажовідправників тощо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА