Інтерфакс-Україна
20:20 26.04.2019

РФ, Білорусь, Україна і Польща узгодили заходи щодо поліпшення якості нафти в нафтопроводі "Дружба"

1 хв читати
РФ, Білорусь, Україна і Польща узгодили заходи щодо поліпшення якості нафти в нафтопроводі "Дружба"

Росія, Білорусь, Польща й Україна прийняли узгоджені рішення щодо усунення наслідків забруднення нафти в нафтопроводі "Дружба", повідомив журналістам віце-прем'єр РФ Дмитро Козак.

"За результатами переговорів за участі представників Російської Федерації, Білорусі, Польщі та України прийняті узгоджені рішення зі реалізації спеціальних технологічних заходів для усунення наслідків інциденту. Це дозволить, як раніше передбачалося, до 29 квітня подати відповідну стандартам нафту до кордону з Білоруссю, а протягом двох тижнів повністю відновити стабільну роботу нафтопроводу", - сказав Д. Козак.

Він зазначив, що головною метою переговорів була "швидка ліквідація наслідків технічного збою", пов'язаних з попаданням в "Дружбу" нафти з підвищеним вмістом органічних хлоридів. "Так як мова йде про транскордонну транспортну систему, потрібні скоординовані дії всіх країн, територією яких проходить нафтопровід", - підкреслив Д. Козак.

"Хочу висловити вдячність нашим партнерам з Білорусі, Польщі та України за конструктивний діалог і оперативні спільні рішення в цій непростій ситуації", - зазначив віце-прем'єр.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Виплати військовим в квітні зросли до 96,6 млрд грн, закупівлі ЗСУ з держбюджету впали до 62,6 млрд грн - Мінфін

Індекс споживчої довіри в США в травні несподівано впав до 50,8 пункту - мінімуму з червня 2022р

Портфель нерухомості Dragon Сapital наразі складає біля 600 тис. кв. м, валовий борг впав до $40-45 млн – CEO

OKKO Group планує в 2025р. побудувати елеватор на 60 тис. тонн і запустити біоетаноловий завод у 2026р.

Частка NPL у 2025р може знизитися до 25-27% за нинішніх тенденцій в економіці України — прогноз

Українські акції втратили до 5% вартості на новинах про перемовини з РФ в Стамбулі

Міненерго закликало групу з енергетики G7+ продовжити сприяння у наповненні Фонду підтримки енергетики України

У Мінекономіки вважають необхідним відновлення роботи газовидобувних компаній Smart Holding

Шмигаль: у 2025 планується ввести в роботу близько 1 ГВт генерації

Українська Coal Energy домовляється з Siltech про видобуток вугілля у Польщі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА