21:21 26.04.2019

Ш / у "Покровське" "Метінвесту" - "Донецьксталі" завершило 2018 р зі збитком 1 млрд грн проти втричі більшого прибутку роком раніше

2 хв читати
Ш / у "Покровське" "Метінвесту" - "Донецьксталі" завершило 2018 р зі збитком 1 млрд грн проти втричі більшого прибутку роком раніше

Найбільший в Україні виробник коксівного вугілля ПрАТ "Шахтоуправління "Покровське" (Донецька обл.), міноритарієм якого в 2018 році стала група "Метінвест", завершив 2018 рік із консолідованим чистим збитком 1 млрд 77,639 млн грн, тоді як в 2017 році отримав чистий прибуток 2 млрд 8,075 млн грн.

Згідно з річним звітом підприємства, оприлюдненим у системі розкриття інформації НКЦПФР, консолідований доподатковий збиток склав 1 млрд 336,732 млн грн, тоді як в 2017 році доподатковий прибуток дорівнював 1 млрд 968,401 млн грн.

Ш / у в 2018 році скоротило чистий дохід на 21,1% - до 7 млрд 267,002 млн грн.

Нерозподілений прибуток на кінець минулого року склав 1 млрд 105,222 млн грн.

Як повідомлялося, група "Метінвест" у серпні 2018 офіційно оголосила про покупку приблизно за $ 190 млн до 24,99% акцій кількох українських активів, до складу яких входить кілька підприємств, що займаються видобутком, збагаченням і продажем вугілля.

Також повідомлялося, що холдингова компанія Fintest Trading Co Limited (Кіпр) групи "Донецьксталь" продала 40,847688% ПрАТ "Шахтоуправління "Покровське" (Донецька обл.).

За даними ПрАТ "Ш / у "Покровське" на кінець 2018 року, Metinvest BV (Нідерланди) безпосередньо володіє 9,989% акцій ПрАТ, такі ж пакети акцій належать компанії Altana Limited (Віргінські острови), Misandyco Holdings LTD (Кіпр) і Treimur Investments Limited (Віргінські острови). Крім того, компанія ТОВ "Індастріал коал холдинг" (ICH, Київ) володіє 57,29% акцій ш / у "Покровське".

Шахтоуправління "Покровське" (раніше - "Красноармійська-Західна №1") донедавна входило в промислово-фінансову групу "Донецьксталь", основним власником якої є Віктор Нусенкіс.

"Метінвест" є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції зі сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США і має мережу продажів з охопленням усіх ключових світових ринків.

Основними акціонерами "Метінвесту" є група СКМ (71,25%) і "Смарт-холдинг" (23,75%), які спільно керують компанією.

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Маріупольські підприємства "Метінвесту" в 2019 р наростили сплату податків більш ніж на третину

РГК почала тестування газоводневої суміші на закритих ділянках розподільчих мереж у 5 областях

Україна після приходу великого інвестора стимулюватиме виробництво електромобілів замість пільг на їхнє ввезення

Оржель вважає використання газу за нинішньої ціни на нього більш вигідним, ніж видобуток вугілля

Деякі держоргани України та ГО підписали меморандум про співпрацю в розвитку механізму перевірки інформації про кінцевих бенефіціарів

Ціна газу для населення і тепловиків у лютому знизиться на 15,1%

Молдова запровадила заборону на ввезення м'яса птиці та яєць з України

Зростання капінвестицій в Україні у 2019 році сповільнилося до 15,5% - Держстат

Вуглеводневу ділянку "Дельфін" буде виставлено на УРП-конкурс двома лотами - голова Держгеонадр

Мінекономіки прогнозує врожай зернових в Україні у 2020 році на рівні 65-70 млн тонн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА