13:43 29.04.2019

Прокачування "чистої" нафти нафтопроводом "Дружба" не розпочалося - "Білнафтохім"

2 хв читати
Прокачування "чистої" нафти нафтопроводом "Дружба" не розпочалося - "Білнафтохім"

Чиста нафта "Дружбою" в Білорусь ще не надійшла, переговори тривають у Москві, заявляють у концерні "Білнафтохім".

"Наразі в трубопроводі на білоруській території, як і раніше перебуває нафта з перевищенням нормативу вмісту хлорорганіки. Прокачування чистої нафти "Дружбою" не почалося", - повідомили агентству "Інтерфакс-Захід" в прес-службі концерну "Білнафтохім ".

У концерні наголошують, що ВАТ "Гомельтранснафта Дружба" (південна гілка "Дружби") і "Полоцктранснафта Дружба" (північна гілка) "вжили всіх технічних заходів для якнайшвидшого отримання чистої нафти з російського пункту відпуску Унеча". Між тим, "чиста нафта нафтопроводом "Дружба" в Білорусь ще не надійшла", - констатував представник концерну. У зв'язку з цим білоруські НПЗ продовжують роботу на зниженому завантаженні.

У прес-службі також повідомили, що "сьогодні в Москві на базі Міненерго Росії продовжаться переговори з російською стороною". Білоруську делегацію очолює заступник голови концерну "Білнафтохім" Володимир Сизов, до її складу входять керівники білоруських НПЗ - ВАТ "Нафтан" і ВАТ "Мозирський НПЗ". З російського боку в переговорах візьмуть участь компанії-постачальники нафти в республіку.

Проблеми з якістю російської нафти концерн "Білнафтохім" зафіксував увечері 19 квітня. За даними концерну, вміст хлорорганічних сполук у що надходить нафтопроводом "Гомельтранснафта Дружба" нафти Urals перевищував "в десятки разів граничні значення за стандартом".

У зв'язку з цим обидва білоруських НПЗ - ВАТ "Мозирський НПЗ" (Гомельська область) і ВАТ "Нафтан" (Вітебська область) повідомили про загрозу пошкодження обладнання і майже на 50% скоротили обсяги нафтопереробки.

Міненерго Росії підтвердило факт забруднення російської нафти діхлоретаном - токсичною речовиною, що використовується як розчинник жирів і парафінів і має сильні корозійні властивості.

Білорусь із 23 квітня вимушено призупинила експорт світлих нафтопродуктів в Україну, в Польщу і країни Балтії через надходження неякісної російської нафти.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Сервіс замовлення таксі Bolt у 2020 році планує запустити в Україні послугу доставки їжі

Україна за 7 міс. знизила споживання електроенергії на 0,4%

Україна за 7 міс. знизила експорт електроенергії на 2,3%

НБУ з 1 вересня скасовує картку зі зразками підписів

"Укрзалізницю", "Нафтогаз" та інших великих держмонополістів потрібно розділити й продати - Устенко

Нефьодов прогнозує повноцінний запуск митної служби наприкінці вересня

Tesla почала здавати в оренду сонячні панелі в шести штатах США

Нефьодов сфокусується на роботі з поштовими перевезеннями, автоперевезеннями на західному кордоні та контейнерами в портах

Експерти ЄС можуть завершити аудит ІТ-системи митниці за кілька місяців

Німецькі експерти закликають посилити конкуренцію на ринку електроенергії для зниження цін ресурсу за рахунок приватизації "Центренерго" та імпорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА