Інтерфакс-Україна
11:20 02.05.2019

ПриватБанк перерахує до держбюджету 11,52 млрд грн дивідендів за 2018 рік

1 хв читати
ПриватБанк перерахує до держбюджету 11,52 млрд грн дивідендів за 2018 рік

Найбільший за розміром активів в Україні державний ПриватБанк направить на виплату дивідендів акціонеру банку - державі в особі Міністерства фінансів - 90% чистого прибутку за 2018 рік, або 11,52 млрд грн, зазначено в повідомленні банку в четвер.

Згідно з підтвердженим аудиторською компанією E&Y річним звітом банку, його чистий прибуток за підсумками 2018 року становить 12,846 млрд грн порівняно з 0,406 млрд грн роком раніше.

У звіті зазначено, що з 30,75 млрд грн процентного доходу 11,36 млрд грн було отримано від інвестиційних цінних паперів, переважну більшість яких становлять державні облігації, отримані банком у рамках докапіталізації за націоналізацію. Роком раніше на процентний дохід за інвестиційними цінними паперами припало 10,72 млрд грн із 24,49 млрд грн процентного доходу банку.

Чисті активи ПриватБанку на початок 2019 року становлять 278,12 млрд грн, зобов'язання - 246,55 млрд грн, капітал ПриватБанку - 31,58 млрд грн. За минулий рік чисті активи збільшилися на 9,6%, зобов'язання - на 7,2%, а капітал - на 33,2%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрзалізниця" запровадить строкові контракти на продаж брухту

NovaPay зареєстрував третій випуск облігацій для інституційних інвесторів на 100 млн грн

Україна звернеться до Республіки Корея за кредитом на закупівлю 20 електропоїздів Hyundai

Україна до ОЗП має підготувати майже 18 ГВт доступної потужності – глава Міненерго

ЄБРР надасть гарантію Укрексімбанку нових кредитів на EUR100 млн

Графік обговорень нової програми МВФ для України буде розроблений у найближчі тижні – Фонд

Передачу Нацбанку 25% держчастки Нацдепозитарію треба зробити якнайшвидше – голова НБУ

Дезінфляційний процес у єврозоні завершився - Лагард

НБУ бачить потенціал внутрішнього боргового ринку за необхідності покриття додаткових бюджетних потреб

Мінфін України очікує на продовження тісного діалогу з МВФ у найближчі тижні щодо нової програми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА