14:52 14.05.2019

АМКУ оштрафував мережі ОККО, WOG та SOCAR на 77 млн грн

1 хв читати
АМКУ оштрафував мережі ОККО, WOG та SOCAR на 77 млн грн

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував мережі АЗС ОККО, WOG та SOCAR на 77 млн грн за антиконкурентні узгоджені дії на ринку світлих нафтопродуктів протягом 2017 року, повідомив голова комітету Юрій Терентьєв на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Сьогодні, 14 травня 2019 року, АМКУ ухвалив рішення за результатом розслідування справи про вчинення антиконкурентних узгоджених дій компаніями WOG, ОККО та SOCAR (ч. 3 ст. 6 закону "Про захист економічної конкуренції" - вчинення схожих дій протягом 2017 року). На відповідачів накладено штрафні санкції в загальному розмірі понад 77 млн грн", - написав він.

Ю.Терентьєв також додав, що після ухвалення комітетом у листопаді 2016 року рішення про накладення штрафу на низку нафтотрейдерів (на загальну суму 204 млн грн) на ринку нафтопродуктів спостерігається більш інтенсивна цінова конкуренція.

"Більше не маємо ситуації, коли половина ринку тримає одну штучно завищену ціну, яку "визначали" так звані лідери ринку. Рішення 2016 року щодо трьох відповідачів із шести було підтримано всіма ланками судової системи. Процеси щодо трьох інших відповідачів - які, до речі, є відповідачами у рішенні сьогодні - все ще тривають" – додав Ю.Терентьєв.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА