21:09 14.05.2019

НБУ відкликав банківську ліцензію у Вернум Банку

1 хв читати
НБУ відкликав банківську ліцензію у Вернум Банку

Національний банк України (НБУ) відкликав банківську ліцензію у Вернум Банку (Київ).

Як зазначено в повідомленні НБУ на сайті, відповідне рішення ухвалило правління центробанку 14 травня.

"Єдиний акціонер АТ "Вернум Банк" прийняв рішення про припинення цим банком банківської діяльності без ліквідації юридичної особи", - йдеться в повідомленні.

Вернум Банк - сьомий банк, який припинив банківську діяльність за власною ініціативою без ліквідації юридичної особи. Раніше НБУ відкликав ліцензії у БМ Банку, ДіВі Банку, банку "Фінансовий партнер", Апекс-Банку, Промислово-фінансового банку та Кредит Оптима Банку.

Процедура припинення банківської діяльності без ліквідації юридичної особи стала можливою завдяки ухваленню в березні 2017 року закону України "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків".

Передумовою для відкликання банківської ліцензії є погодження банками з НБУ плану припинення та повне виконання зобов'язань, пов'язаних зі здійсненням банківської діяльності.

Вернум Банк засновано в 2009 році. На 1 січня 2019 року його єдиним власником через ТОВ "Люкс-Інфо" є Наталія Ігнатченко.

Згідно з даними Нацбанку України, за розміром загальних активів на 1 квітня 2019 року Вернум Банк посідав 75-те місце (278,651 млн грн) серед 77 банків, що діяли в країні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА