14:58 15.05.2019

Ключові розробники електронних послуг в Україні створили коаліцію електронного урядування і демократії

2 хв читати

Ключові громадські організації та розробники рішень електронних послуг в Україні об'єдналися в незалежну коаліцію електронної держави (E Government Coalition) для підтримки прозорості влади, боротьби з корупцією та створення нових електронних рішень, повідомила радник міністра інфраструктури Володимира Омеляна Яніка Мерило в середу.

"Електронне урядування - це ключ до прозорості та підзвітності державного управління... Тепер перед нами стоїть декілька викликів - активно популяризувати серед населення та бізнесу ті можливості та сервіси, які вже доступні в електронному вигляді, а також не збавляти темп на нашому спільному шляху до створення цифрової України", - процитувала Мерило на своїй сторінці у Facebook слова заступника керівника проекту "Прозорість та підзвітність державного управління та послуг TAPAS " Лесі Чміль.

Радник міністра уточнила, що метою коаліції є допомогти органам влади швидше запускати рішення з прозорості бюджетів, електронної участі та послуг; консультувати їх, як запустити рішення, використовуючи вже наявні інструменти, а також створити для населення єдиний інформаційний простір і платформу створених послуг.

Окрім цього, планується, що нове об'єднання працюватиме над законодавством для створення умов запуску електронних послуг.

До коаліції, зокрема, увійшли: антикорупційна організація Transparency International, фонди "Відродження" та "Східна Європа", громадські організації "Реанімаційний пакет реформ" і "Електронна демократія", представники програм EGAP і TAPAS, "Нова країна", Центр розвитку інновацій, Стратегічна група радників з підтримки реформ в Україні (SAGSUR), Офіс ефективного регулювання BRDO і постачальники електронних рішень, серед яких Helsi.me, iGov, ProZorro, YouControl.

Створення коаліції на підтримку розвитку електронної держави також підтримали Державне агентство з питань електронного урядування, Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство інфраструктури і депутати Комітету з питань інформатизації та зв'язку.

За словами Мерило, в пілотному режимі E Government Coalition співпрацюватиме з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, сервісними центрами Міністерства внутрішніх справ, Мінінфраструктури та місцевими органами влади Львова, Миколаєва, Марганця, Покрова, Дрогобича, а також із Луганською та Дніпропетровською облдержадміністраціями.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Місія МВФ розпочала роботу в Україні

Опубліковано повідомлення про порушення Україною антидемпінгового розслідування стосовно імпорту сталевих безшовних гарячедеформованих труб із Китаю

Опубліковано повідомлення щодо продовження Україною антидемпінгового розслідування стосовно імпорту сталевих прутків із Білорусі та Молдови

"Астарта" завершила 1 кв.-2019 з чистим збитком EUR4,4 млн

Новий власник "Кузні на Рибальському" не згортатиме потужності

Курс гривні на міжбанку в понеділок зміцнився до 26,1375 грн/$1

Залишки коштів на Єдиному казначейському рахунку збільшилися з початку травня в 1,5 раза

Уряд оскаржив скасування націоналізації ПриватБанку

Тристоронні переговори щодо транзиту газу необхідно провести якомога швидше - Шефчович

В "Укроборонпромі" пов'язують венесуельські санкції США проти РФ із новими можливостями для України на ринку озброєнь Південної Америки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА