Інтерфакс-Україна
12:10 16.05.2019

Голова "Нафтогазу" допускає випуск євробондів ближче до вересня, очікує виходу на ринок наприкінці травня

1 хв читати
Голова "Нафтогазу" допускає випуск євробондів ближче до вересня, очікує виходу на ринок наприкінці травня

 Голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв допускає можливість випуску єврооблігацій ближче до вересня і розраховує, що вихід на ринок може відбутися наприкінці травня.

Про це він заявив під час міжнародної інвестиційної конференції Ukraine: Game of Trones. Finlal Season?, організованої компанією Concord Capital у четвер у Києві.

"Можливо, розглядатимемо доцільність такого виходу ближче до вересня", - сказав він.

Коболєв додав, що наразі "вікно" для розміщення єврооблігацій для "Нафтогазу" закрилося.

За його словами, рішення "Нафтогазу" про випуск єврооблігацій також залежатиме від успіху виходу на ринок України, який очікується наприкінці травня - початку червня цього року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США запровадять 50% мита на товари з ЄС із 1 червня — Трамп не очікує торговельної угоди

Україна та США завершили необхідні процедури для створення Американсько-українського інвестфонду

Понад 450 МВт додаткової генерації встановлено в Україні завдяки сприянню ПРООН

Словаччина готова виділити EUR84 млн на відновлення об'єктів "Укренерго"

Девелопери підкреслюють необхідність розширення фінансування та спрощення доступу населення до "єОселі"

"Укренерго" використає досвід Ісландії як одного з лідерів технологій підвищення ефективності високовольтних електромереж

Уряд затвердив план дій для подолання кризової ситуації на ринку нафти та нафтопродуктів

Уряд запроваджує процедуру державної реєстрації ГМО

Понад 17 тис. сімей придбали житло за програмою "єОселя"

Є певне затягування з призначенням СЕО "Укренерго" через додаткову оцінку кандидатів – глава київського офісу ЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА