Інтерфакс-Україна
19:05 17.05.2019

"Укртранснафта" відновить транзит нафти в стандартному режимі 20 травня

1 хв читати
"Укртранснафта" відновить транзит нафти в стандартному режимі 20 травня

АТ "Укртранснафта" (УТН) відновить транзит російської нафти до країн Європейського Союзу в стандартному режимі 20 травня, повідомила прес-служба УТН.

У компанії уточнили, що процес відновлення транзиту нафти до Європи здійснюється відповідно до узгодженого всіма операторами "Дружби" графіка.

Згідно із запланованими заходами, європейські нафтотранспортні компанії до 20 травня здійснюватимуть підготовчі заходи щодо відновлення транзиту, пов'язані з прийомом нафти з підвищеним вмістом хлорорганіки до власних резервуарних парків.

"У зв'язку з необхідністю європейської сторони додаткового часу на підготовчу роботу, "Укртранснафта" сьогодні, 17 травня, тимчасово призупинила транзит. Отже, згідно з графіком, забезпечення транзиту російської нафти через українську територію відбуватиметься в стандартному режимі з 20 травня", - запевнили в компанії.

Раніше цього дня концерн "Білнафтохім" заявив, що Білорусь призупинила транзит російської нафти в напрямку України через відсутність резервуарів для "брудної" нафти на українських теренах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найприбутковішими у ІІІ кв.-2025 стали Приват, Ощад, Райф, Укрексім та mono, mono обійшов за активами Укрсиб

Уряд скасує "Національний кешбек" з травня-2026р., але через нестачу коштів виплати можуть зупинити вже у лютому

"Ліси України" про результати аукціонів з поставкою в І кв.-2026: дуб і береза подорожчали, вільха подешевшала

Ціна українських акцій на біржах у Варшаві та Лондоні підскочила на 4-25% на новинах про мирний план

Лише 5% бізнесу не відчуває браку кадрів, проте 83% респондентів відкрили нові вакансії у 2025р. - опитування ЄБА

Rauta виведе у 2026 р. на український ринок матеріали, виготовлені з "зеленої" сталі

Видатки загального фонду держбюджету у жовтні-2025 зросли на 10,7% до жовтня-2024 - Мінфін

Ощадбанк продовжив строк дії платіжних карток до 30 червня 2026 року

Чистий прибуток банків України за 9 міс.-2025 року зріс на 1,9% – до 119,4 млрд грн

Україна наразі не експортує е/е після значних пошкоджень ТЕС і ГЕС ворожими атаками – Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА