09:37 21.05.2019

Опубліковано повідомлення про порушення Україною антидемпінгового розслідування стосовно імпорту сталевих безшовних гарячедеформованих труб із Китаю

2 хв читати
Опубліковано повідомлення про порушення Україною антидемпінгового розслідування стосовно імпорту сталевих безшовних гарячедеформованих труб із Китаю

Повідомлення про порушення Україною антидемпінгового розслідування стосовно імпорту в Україну сталевих безшовних гарячедеформованих труб із Китаю опубліковано в офіційному урядовому виданні "Урядовий кур'єр" у суботу.

Згідно з документом, розслідування порушила Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) за скаргою національного виробника труб "Інтерпайп Ніко Тьюб" (Нікополь Дніпропетровської обл.).

Проведення розслідування доручено Міністерству економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

В інформації уточнюється, що рішення МКМТ від 14 травня 2019 року набуває чинності з моменту цієї публікації, тобто з 18 травня.

Раніше МЕРТ повідомило, що МКМТ розпочала антидемпінгове розслідування стосовно імпорту в Україну сталевих безшовних гарячедеформованих труб із Китаю.

При цьому пояснювали, що національний виробник звернувся в МЕРТ зі скаргою, стверджуючи, що в 2015-2018 рр. ціни імпорту сталевих безшовних гарячедеформованих труб із КНР були нижчі за ціни на подібний товар вітчизняного виробника, а в 2018 році - нижчі за собівартість товару вітчизняного виробника, зазначає міністерство.

За його даними, зростання імпорту сталевих безшовних гарячедеформованих труб із Китаю за підсумками 2018 року становило 356% порівняно з 2015 роком.

"Комісія встановила, що національний виробник навів достатньо доказів, на підставі яких можна вважати, що імпорт в Україну сталевих безшовних гарячедеформованих труб походженням з КНР міг здійснюватися за демпінговими цінами", - констатувало МЕРТ.

"Інтерпайп Ніко Тьюб" - один із найбільших виробників безшовних труб для нафтогазової галузі, труб спеціального призначення для машинобудування та енергетичної галузі, а також труб загального призначення для застосування в інших промислових областях. Виробнича потужність підприємства - понад 600 тис. тонн труб на рік.

"Інтерпайп" - міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія. Входить до десятки найбільших у світі виробників безшовних труб і є третім за величиною виробником цільнокатаних залізничних коліс у світі. Продукцію компанії постачають більш ніж до 80 країн світу через мережу торговельних офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

У структурі компанії - п'ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод" (НТЗ), "Інтерпайп Новомосковський трубний завод" (НМТЗ), "Інтерпайп Ніко Тьюб", ПрАТ "Інтерпайп Дніпропетровський Втормет" та електросталеплавильний комплекс "Інтерпайп Сталь".

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук та члени його сім'ї.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Адміністрація президента подасть до Кабміну свою версію спецзобов’язань на оптовому ринку електричної енергії

Гройсман: "Нафтогаз" знизив ціну на газ для населення на вимогу уряду

Власник "АероСвіту" відновлює позов проти України більше ніж на $695 млн

Розміщення Україною єврооблігацій на EUR1 млрд суттєво не позначиться на курсі гривні, дасть позитивний сигнал інвесторам

"Укртрансгаз" заявляє про загрозу роботі ГТС

Співвласник авіакомпанії SkyUp заявляє про атаки на бізнес

Конституція вимагає зміни для створення незалежних регуляторів - представник Зеленського в Кабміні

Зеленський ініціює законодавчу зміну формули "Роттердам+" на "Роттердам-" - Герус

ПриватБанк програв касацію у Верховному Суді в спорі з компанією Коломойського

"Нафтогаз" у червні знизив ціну на газ для населення на 11,8% від раніше оголошеної

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА