09:37 21.05.2019

Опубліковано повідомлення про порушення Україною антидемпінгового розслідування стосовно імпорту сталевих безшовних гарячедеформованих труб із Китаю

2 хв читати
Опубліковано повідомлення про порушення Україною антидемпінгового розслідування стосовно імпорту сталевих безшовних гарячедеформованих труб із Китаю

Повідомлення про порушення Україною антидемпінгового розслідування стосовно імпорту в Україну сталевих безшовних гарячедеформованих труб із Китаю опубліковано в офіційному урядовому виданні "Урядовий кур'єр" у суботу.

Згідно з документом, розслідування порушила Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) за скаргою національного виробника труб "Інтерпайп Ніко Тьюб" (Нікополь Дніпропетровської обл.).

Проведення розслідування доручено Міністерству економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

В інформації уточнюється, що рішення МКМТ від 14 травня 2019 року набуває чинності з моменту цієї публікації, тобто з 18 травня.

Раніше МЕРТ повідомило, що МКМТ розпочала антидемпінгове розслідування стосовно імпорту в Україну сталевих безшовних гарячедеформованих труб із Китаю.

При цьому пояснювали, що національний виробник звернувся в МЕРТ зі скаргою, стверджуючи, що в 2015-2018 рр. ціни імпорту сталевих безшовних гарячедеформованих труб із КНР були нижчі за ціни на подібний товар вітчизняного виробника, а в 2018 році - нижчі за собівартість товару вітчизняного виробника, зазначає міністерство.

За його даними, зростання імпорту сталевих безшовних гарячедеформованих труб із Китаю за підсумками 2018 року становило 356% порівняно з 2015 роком.

"Комісія встановила, що національний виробник навів достатньо доказів, на підставі яких можна вважати, що імпорт в Україну сталевих безшовних гарячедеформованих труб походженням з КНР міг здійснюватися за демпінговими цінами", - констатувало МЕРТ.

"Інтерпайп Ніко Тьюб" - один із найбільших виробників безшовних труб для нафтогазової галузі, труб спеціального призначення для машинобудування та енергетичної галузі, а також труб загального призначення для застосування в інших промислових областях. Виробнича потужність підприємства - понад 600 тис. тонн труб на рік.

"Інтерпайп" - міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія. Входить до десятки найбільших у світі виробників безшовних труб і є третім за величиною виробником цільнокатаних залізничних коліс у світі. Продукцію компанії постачають більш ніж до 80 країн світу через мережу торговельних офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

У структурі компанії - п'ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод" (НТЗ), "Інтерпайп Новомосковський трубний завод" (НМТЗ), "Інтерпайп Ніко Тьюб", ПрАТ "Інтерпайп Дніпропетровський Втормет" та електросталеплавильний комплекс "Інтерпайп Сталь".

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук та члени його сім'ї.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Курс гривні в середу зміцнився до рівня кінця січня 2016 року

Ощадбанк отримав виконавчі документи для стягнення на території України компенсації понад $1,3 млрд збитків фінустанови через анексію Криму

Оновлена модель анбандлінгу зберігає за "Нафтогазом" можливість захисту інтересів України в Стокгольмі

Україна зміцнила позицію в переговорах із транзиту завдяки затвердженню нового плану анбандлінгу

Фонд гарантування вкладів завершив ліквідацію банку "Софійський"

Кабмін оновив план анбандлінгу "Нафтогазу"

Кабмін на засіданні 18 вересня планує затвердити новий план відокремлення ГТС України

ВР ухвалила в другому читанні поправки до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів щодо декриміналізації фіктивного підприємництва

"Укрзалізниця" хоче реформувати систему закупівель шляхом упровадження корпоративної сертифікації CIPS

Атаки дронів не впливають на виручку Aramco і економіку Саудівської Аравії - Мінфін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА