Інтерфакс-Україна
15:39 27.05.2019

Світовий банк надасть Україні $200 млн на залучення приватних інвестицій в АПК

1 хв читати

Світовий банк (СБ) виділить Україні $200 млн на програму з прискорення припливу приватних інвестицій у сільське господарство з метою пом'якшення окремих перешкод на шляху доступу малих і середніх підприємств на ринок сільськогосподарської продукції.

Згідно з повідомленням на сайті фінустанови Рада директорів Світового банку затвердила проект 24 травня 2019 року.

Проект спрямований на забезпечення стабільності, передбачуваності та прозорості сільгоспполітики й системи держпідтримки; стимулювання диверсифікації сільгоспвиробництва і сприяння комплексному розвитку сільських районів; зміцнення національної системи безпеки харчових продуктів; підвищення ефективності використання наявної інфраструктури для зберігання і транспортування агропродовольчих товарів, створення стабільного клімату для інвестицій в інфраструктуру та логістику.

Серед пріоритетів програми СБ також підвищення безпеки володіння, цінності та прозорості використання державних сільгоспземель; поліпшення управління водними ресурсами та надання послуг іригації; створення передумов для поліпшення доступу до сільгоспресурсів для всіх типів виробників; поліпшення доступу до фінансових інструментів та інструментів управління ризиками для всіх зацікавлених сторін із використанням передового досвіду ЄС та міжнародної спільноти.

Загальна вартість проекту оцінюється в $1,294 млрд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКЦПФР в діалозі з урядом та Мінекономіки щодо "народних" ІРО

Видатки загального фонду держбюджету у вересні-2025 зросли на 16,6%, зарплати військовим – на 19,1% - Мінфін

Перевезення вантажів Українським морським коридором за два місяця склали біля 13 млн тонн

Зараз 55% українського газовидобутку недоступне – глава НБУ

Банки у серпні профінансували проєкти з розбудови 116 МВт нової енергогенерації – НБУ

Законопроєкт про оподаткування продажів через цифрові платформи ускладнить безпечну онлайн-торгівлю для приватних осіб

Бюджетний комітет Ради рекомендував до 1-го читання проєкт держбюджету-2026 з пропозицією збільшити видатки на оборону

МВФ в питанні використання заморожених активів РФ рекомендує шукати міцну правову основу

Підприємство папірпрому "Зелений парк" за 9 міс. наростило обсяг виробництва на третину

Індекс українських акцій на WSE зранку в п’ятницю підскочив на 5,4% на тлі розмови Трампа та Путіна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА