Інтерфакс-Україна
10:37 28.05.2019

Оголошення дефолту порушить макроекономічну стабільність - ЄБА

1 хв читати

Європейська Бізнес Асоціація наполягає на необхідності продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ), оскільки оголошення дефолту порушить макроекономічну стабільність.

"Ні для кого не таємниця, що далеко не кожен інвестор ризикне заходити в дефолтну країну, яка не має можливості відповідати за взяті на себе зобов'язання перед міжнародними партнерами", - цитує прес-служба бізнес-асоціації виконавчого директора ЄБА Ганну Дерев'янко.

Вона наголосила, що це, насамперед, репутаційний ризик, який спричинить негативні наслідки.

Натомість органам влади варто об'єднати зусилля для продовження співпраці з МВФ і проведення структурних реформ, які підвищать привабливість країни для внутрішніх і зовнішніх інвесторів, додали в ЄБА.

Як повідомлялося, бізнесмен Ігор Коломойський в інтерв'ю Financial Times сказав, що виступає за оголошення України дефолту, пославшись на приклади Греції та Аргентини. "На мою думку, ми маємо ставитися до наших кредиторів, як Греція. Це приклад для України", - сказав Коломойський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Мотор Січ" розміщує додаткову емісію на 524,5 млн грн

В ЄС пропонують замість "стелі цін" на нафту РФ заборонити її перевезення морем - ЗМІ

"Київстар" проводить SPO на $131,3 млн із можливістю збільшення до $150,9 млн, акції подешевшали на 6,6%

Податком "на розкіш" у 2026р оподатковуються легкові авто більш ніж 20 марок ціною від 3,24 млн грн

Військові з грудня 2024р заощадили на знижках на АЗК "Укрнафти" понад 120,5 млн грн

Укрексімбанк та Укргазбанк у IV кв. 2025р надали місцевим радам позики на 363,7 млн грн та EUR6,7 млн – Мінфін

Пільгові кредити на диверсифікацію енергоживлення стали доступними в банках — Висоцький

Банки-партнери "Укрфінжитла" видали кредитів за програмою "єОселя" на 40 млрд грн

МХП отримала заявки на викуп $330,8 млн, або 60,1% єврооблігацій-2026

"Кернел" перевів виробництво олії "Щедрий Дар" і "Стожар" на "зелену" енергію із соняшникового лушпиння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА