19:33 31.05.2019

Мінекономрозвитку РФ направило до уряду перелік компаній, які зможуть поставляти нафтопродукти і вугілля в Україну з 1 червня

2 хв читати
Мінекономрозвитку РФ направило до уряду перелік компаній, які зможуть поставляти нафтопродукти і вугілля в Україну з 1 червня

Мінекономрозвитку направило до уряду РФ пропозиції щодо переліку підприємств та обсягу експорту окремих видів нафтопродуктів і вугілля в Україну з 1 червня, повідомили журналістам у прес-службі міністерства.

Перелік та обсяги переглядатимуться щомісяця на основі заявок від компаній, додали в Мінекономрозвитку

"Мінекономрозвитку направило пропозиції до уряду РФ щодо переліку компаній, які здійснюватимуть постачання нафтопродуктів і вугілля в Україну. Перелік компаній та обсяги постачань переглядатимуться щомісяця на основі поданих заявок", - сказали в прес-службі.

У міністерстві не стали уточнювати назви компаній та обсяги продукції, що поставлятиметься до України з 1 червня.

Як повідомлялося, в середині квітня прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову, яка розширює заборону на імпорт низки товарів з України і вводить заборону на експорт нафти і нафтопродуктів до України, а також обмежує експорт вугілля.

При цьому постановою визначено перелік товарів, які з 1 червня поточного року можна буде вивозити до України лише на підставі окремих дозволів (їх видаватиме Мінекономрозвитку). До цієї категорії включено окремі види нафтопродуктів, а також вугілля.

У повідомленні Мінекономрозвитку, оприлюдненому на сайті міністерства 6 травня, йшлося про те, що заявки та підтвердження щодо квот компаніям необхідно відправляти на адресу priem-zayavok@economy.gov.ru.

При цьому в міністерстві зазначали, що узгодження заявок на постачання відбувається один раз на місяць. Термін подання заявок - до 12 години 15 числа кожного попереднього місяця включно.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА