Інтерфакс-Україна
12:28 01.06.2019

"Vodafone Україна" не купувала оператора Vega

2 хв читати

Мобільний оператор компанія "Vodafone Україна" (ПРАТ "ВФ Україна") не купувала оператора Vega Telecom (оперативне управління яким здійснює ПРАТ "Фарлеп-Інвест"), повідомила державний уповноважений Антимонопольного комітету України (АМКУ) Марія Процишен.

"Хочемо повідомити, що вже отримали відповідь на наш офіційний запит від "ВФ Україна", в якому зазначено, що "твердження про укладення нашим товариством операції з придбання корпоративних прав "Фарлеп-Інвест" передчасне і не відповідає дійсності", - повідомила вона на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

З посиланням на відповідь "Vodafone Україна", Процишен зазначає, що компанія постійно здійснює вивчення ринку, зокрема у сфері надання послуг у сфері широкосмугового доступу до мережі Інтернет, фіксованого телефонного зв'язку, Інтернет телефонії тощо.

"Таким чином, наразі немає жодних підстав говорити про порушення закону України "Про захист економічної конкуренції", зокрема здійснення вищезазначеними компаніями концентрації без дозволу", - наголосила держуповноважений АМКУ.

Раніше у ЗМІ повідомлялося про можливу купівлю "Vodafone Україна" телекомунікаційної групи Vega.

"Vodafone Україна" – другий за величиною оператор мобільного зв'язку в Україні за підсумками 2018 року скоротив чистий прибуток на 18,1% порівняно з 2017 роком – до 1,8 млрд грн. У компанії пояснюють це збільшенням витрат внаслідок активного розгортання мереж 4G і 3G.

"Vodafone Україна" на 100% належить Prelludium B. V. і є частиною міжнародної групи МТС, акції якої котируються на Нью-йоркській фондовій біржі.

Vega за підсумками 2018 року отримала 641,3 млн грн чистого доходу, що на 3,79% більше, ніж за 2017 рік, показник EBITDA досяг 164,9 млн грн, що на 49% більше торішнього показника.

Наразі Vega присутній у 22 областях України. Оперативне управління телекомунікаційною групою Vega здійснює ПРАТ "Фарлеп-Інвест".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Кернел" у 2025ФР збільшив чистий прибуток на 42%, у 2026р відновить "ТрансБалкТермінал" та розвиватиме ВДЕ

ОПЕК+ у листопаді збільшить квоту з видобутку на 137 тис. б/д, але з урахуванням компенсацій зростання має бути більш помірним

Кабмін ввів у наглядову раду УЗ колишню єврокомісарку Беньковську та ексочільника ДФС Мокляка

Аграрії для безмитного експорту сої та ріпаку повинні брати висновок ТПП на кожну партію – постанова Кабміну

Пишний анонсує ширший діалог з банками щодо протидії дропам

Україна у вересні збільшила експорт електроенергії на 41% і досягла найвищого місячного показника з весни 2020 р.

Збирання врожаю-2025 завершено на 65% площ

Морські шляхи забезпечили у 2024 р. 71% агроекспорту і ще на чверть не досягли довоєнних показників - УКАБ

Конкурсна комісія залучила 12 зовнішніх експертів для порту "Чорноморськ"

"Оператор ринку" запускає чергову хвилю навчань за програмою підвищення обізнаності про роботу ринку е/е

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА