13:19 03.06.2019

Facebook обговорює план створення цифрової валюти з CFTC

1 хв читати
Facebook обговорює план створення цифрової валюти з CFTC

Facebook розпочала переговори з Комісією з ф'ючерсної торгівлі сировинними товарами (CFTC) - регулятором американського ринку деривативів, щодо планів створення власної цифрової валюти.

Глава CFTC Крістофер Джанкарло заявив, що регулятор проводить "дуже попередні переговори" з Facebook, щоб зрозуміти, чи підпадають плани компанії під його юрисдикцію.

Раніше повідомлялося, що Facebook працює над створенням системи цифрових платежів, яка дасть змогу користувачам соцмережі відправляти гроші один одному, робити покупки на її платформі, в додатках Instagram і WhatsApp, а також в інтернеті загалом. До планів Facebook також входить створення так званого stablecoin, цифрового активу, прив'язаного до фіатної валюти, який, як очікується, отримає назву GlobalCoin.

CFTC відповідає за ринки ф'ючерсів і деривативів, і, таким чином, будь-які фінансові інструменти, прив'язані до GlobalCoin, підпадатимуть під юрисдикцію регулятора. Наприклад, значна частка торгів біткойнов здійснюється саме на ф'ючерсному ринку.

Facebook звертається до центробанків і регуляторів, розраховуючи отримати якісь рекомендації щодо плану створення системи цифрових платежів і власної цифрової валюти.

Нещодавно компанія обговорювала цей проект із главою Банку Англії Марком Карні, пише Financial Times.

Минулого місяця Facebook також оголосила про пом'якшення обмежень для реклами, пов'язаної з криптовалютами та блокчейн-проектами, на своїй платформі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА