13:00 06.06.2019

МЕРТ пропонує підвищити мінімальні ціни на алкоголь в Україні

2 хв читати
МЕРТ пропонує підвищити мінімальні ціни на алкоголь в Україні

Підвищити мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на горілку та лікеро-горілчані вироби на 10,7%; віскі, ром і джин - на 7,3%; коньяк - на 9,1-9,5% і вина - на 7,4-10,2% пропонує Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

"З моменту перегляду мінімальних цін відбулося зростання складових цін, зокрема: спирту (дані ДП "Укрспирт": середньозважена ціна у вересні 2018 року становила 311,07 грн/дал, прогнозна ціна на 2019 рік - 335,92 грн/дал, підвищення на 8%), тари, комплектувальних, енергоносіїв, мінімальна і середня заробітна плата працівників на підприємствах у цій сфері підвищилася відповідно на 11% і 25% (дані асоціації "Укргорілка"). Тому на сьогодні розмір мінімальних цін не відповідає реальним витратам суб'єктів господарювання на виробництво та реалізацію алкогольних напоїв і потребує корегування", - йдеться в пояснювальній записці до проекту постанови, оприлюдненого на сайті МЕРТ.

У документі зазначається, що 27 травня 2019 року на нараді під керівництвом першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва за участю суб'єктів ринку алкогольних напоїв та їхніх об'єднань відбулося відкрите обговорення питання коригування цін на алкогольні напої.

Передбачений проектом постанови розмір мінімальних цін на алкогольні напої визначено за плановими показниками 2019 року.

МЕРТ нагадує, востаннє мінімальні ціни на алкоголь було підвищено у вересні 2018 року (постанова Кабінету Міністрів України №748 від 05.09.2018) і їх рівень визначався за плановими показниками на 2018 рік).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Глава ФРБ Атланти чекає лише короткострокових наслідків коронавірусу для економіки

Мінекономіки пропонує виділяти 15-17 млрд грн держпідтримки на промисловість із 2021 року

Курс гривні на міжбанку в п'ятницю знизився до 24,4625 грн/$1

Переможцем тендеру на будівництво мосту в Запоріжжі стала турецька Onur Taahhut

ЄІБ обговорює можливість фінансування 10 проектів у держсекторі в Україні в 2020 році - голова українського представництва

Вісім українських стартапів отримали від держави майже 9 млн грн

Підприємці можуть відмовитися від зберігання чеків платіжних терміналів - роз'яснення податкової

Група дорожньо-будівельних компаній "Ростдорстрой" здійснить ребрендинг і змінить назву на RDS

Уряд України планує обмежити держпідтримку АПК у 2020 році на рівні 50 млн грн в одні руки

83% українських пенсіонерів отримують пенсію, нижчу за фактичний прожитковий мінімум

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА