Інтерфакс-Україна
17:38 06.06.2019

Транзит газу через Україну за 5 міс.-2019 зріс на 8% - голова "Нафтогазу"

1 хв читати
Транзит газу через Україну за 5 міс.-2019 зріс на 8% - голова "Нафтогазу"

"Газпром" та європейські споживачі природного газу в очікуванні на чергову "газову війну" Росії проти України збільшують закачування газу в підземні сховища, що зумовлює зростання обсягів транзиту, заявляє голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

"Газпром" готується до зими та чергової "газової війни", європейські постачальники - також. Як результат, транзит газу через Україну за п’ять місяців зріс на 8% - додаткові обсяги закачують до сховищ", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Коболєв зазначає, що в європейських підземних сховищах газу його запаси вже на 20 млрд куб. м вищі, ніж у середньому за два попередні роки".

"Приріст запасів в них становить 60% до показника за аналогічний період 2018 року", - зазначив голова "Нафтогазу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

План Міненерго з накопичення 13,2 млрд куб. м газу на 1 листопада потребуватиме імпорту взимку ще 1,5 млрд куб. м – ексочільник ОГТСУ

Запорізькі підприємства "Метінвесту" в I півріччі наростили відрахування до бюджетів на 20%

НБУ впроваджує новий пакет пом'якшення валютних обмежень

Доходи держбюджету за 7 міс.-2025 зросли на 41%, видатки – на 24% – Мінфін

"Укрзалізниця" вперше доставила нафтопродукти з Німеччини у власних вагонах

Темою Національного дня України на EXPO 2025 в Японії стала вдячність міжнародним партнерам – Свириденко

Слідство у справі про масштабне розкрадання на закупівлі обладнання для "Харківобленерго" завершено

Релокація підприємств за кордон набуває характеру стратегічного планування для диверсифікації ризиків – юрист

Чисті валютні інтервенції НБУ в липні зросли на 30,9%

IFC з EUR40 млн планує приєднатися до ЄБРР та ЄІБ у формуванні Amber Dragon Ukraine Infrastructure Fund

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА