16:23 07.06.2019

Верховний Суд розпочав розгляд справ щодо squeeze-out

1 хв читати
Верховний Суд розпочав розгляд справ щодо squeeze-out

Верховний Суд розпочав розгляд справ з обов'язкового продажу міноритаріями акцій на вимогу власників понад 95% акцій (squeeze-out), повідомила суддя Касаційного господарського суду Ганна Вронська на VI Міжнародному форумі корпоративних секретарів у Києві в п'ятницю.

"На сьогодні у Верховному Суді є одна справа щодо squeeze-out. Остаточне рішення ще не ухвалено. Я входжу до колегії, яка його розглядає, тому утримаюся від будь-яких коментарів про хід справи", - повідомила Вронська.

Як зазначив член НКЦПФР Максим Лібанов, питання про те, що робити з грошима на ескроу-рахунках, які не забрали колишні міноритарії після squeeze-out, буде вирішено після парламентських виборів.

"Повертати гроші мажоритаріям - це могло б матеріалізувати ризик неконстуційності всієї процедури: вийде, право власності забрали, і компенсацію також забрали. Зараз ми вже можемо визначити масштаб питання, виходитимемо з цим на профільний комітет", - пояснив він.

За даними Лібанова, сукупна вартість проведених squeeze-out на кінець травня 2019 року становить 1,35 млрд грн. Із них 2/3 грошей - майже 700 млн грн - уже забрали колишні акціонери, решта суми поки що перебуває на ескроу-рахунках.

Мінфін України навесні цього року видав узагальнювальну податкову консультацію щодо squeeze-out, згідно з якою міноритарій-фізособа має відображати одержані доходи в щорічній податковій декларації, будучи податковим агентом.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У "Слузі народу" анонсували внесення до ВР "занадто ліберального для роботодавця" Трудового кодексу

Бізнес прогнозує на 2020 рік курс 28 грн/$1 - ЄБА

Зеленський видав указ про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції

Тариф на транзит через ГТС України може становити $3,21 за річного бронювання 60 млрд куб. м або $2,56 за 90 млрд куб. м

"ДТЕК" з афілійованими особами акумулював домінуючий контрольний пакет "ДТЕК Київські електромережі"

Херсонська область за підсумками 2019 року чекає зростання в'їзного турпотоку на 25%

ВР підтримала скасування пайового внеску під час будівництва з 2021 року

Мінекономрозвитку оприлюднило законопроект про відкриття ринку землі з 1 жовтня 2020 року

"Нова пошта" до 2020 р. має намір відкрити понад тисячу відділень у селах в Україні

"Нова Пошта" відкрила інноваційний сортувальний термінал у Львові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА