Інтерфакс-Україна
12:17 12.06.2019

Кабмін може восени оголосити конкурс на першу концесійну дорогу

1 хв читати
Кабмін може восени оголосити конкурс на першу концесійну дорогу

Конкурс на першу концесійну дорогу Львів-Краковець може бути оголошено вже восени, повідомив голова Державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодор") Славомір Новак, виступаючи на урядовому засіданні в середу.

"Продовжуємо переговори щодо першої концесійної дороги Львів-Краковець. Думаю, що восени ми пропонуватимемо Кабміну оголосити конкурс на першу концесію", - сказав він.

Говорячи про загальний обсяг фінансування ремонту та будівництва доріг, Новак відзначив перевиконання надходжень у розмірі 5 млрд грн поточного року.

"До Дорожнього фонду надійде понад 50 млрд грн, з урахуванням коштів МВФ ця цифра має перевищити 55 млрд грн. Цього року Дорожній фонд має позапланове надходження понад 5 млрд грн", - зазначив він.

За словами Новака, за рахунок цього "Укравтодор" також планує наступного року збільшити фінансування утримання доріг.

"Насамперед погашаємо борги попередніх років - це 8,5 млрд грн. Далі, ми збільшили обсяг фінансування на експлуатацію - до 6,1 млрд грн. Наступного року плануємо збільшити суму на утримання (доріг - ІФ) до 7,5 млрд грн і, таким чином, досягти мінімального фінансування за методикою змісту доріг", - сказав голова "Укравтодору".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зростання реального ВВП України у II кв.-2025 сповільнилося до 0,8%

Соболев: Мінекономіки повністю сформувало команду з 12 заступників

"Ельдорадо" повідомило про виконання процедури банкрутства, спростувавши інформацію про ліквідацію

Понад 40% бізнесу підвищили інфляційні очікування, майже 90% називає закінчення війни умовою розвитку - опитування

Уряд сподівається на підтримку Радою чергового збільшення оборонних витрат держбюджету-2025 – міністр фінансів

Україна бачить нову 4-річну програму з МВФ частиною пакета фінансування на $150-170 млрд – міністр фінансів

Зростання сільського господарства підняло темпи приросту ВВП у серпні до 8% - ІЕД

Бізнес закликав уряд та Раду скасувати вивізне мито на сою та ріпак

"Київтеплоенерго" заявляє про черговий обшук офісу Нацполіцією і безпідставний зрив роботи підприємства

Україна та ЄБРР уклали чергову грантову угоду для реалізації проєктів на ЧАЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА