12:57 12.06.2019

"Нова Пошта" планує відкрити Львівський інноваційний сортувальний термінал у вересні

1 хв читати
"Нова Пошта" планує відкрити Львівський інноваційний сортувальний термінал у вересні

Група компаній "Нова Пошта" планує відкрити ще один інноваційний сортувальний термінал у Львові у вересні 2019 року, повідомив директор групи Олександр Бульба на брифінгу на заводі Dunapack Ukraine (Олешки Херсонської обл.) у вівторок.

"Ми також продовжуємо розвивати нашу логістичну інфраструктуру та плануємо ще одне відкриття - Львівський інноваційний термінал, який за масштабами буде ще більшим, ніж раніше відкритий інноваційний термінал у Хмельницькому", - зазначив він.

У львівському терміналі, за словами директора компанії, передбачено розділення робочих зон на вантажну та посилочну логістику, будівництво додаткових площ, а також збільшення кількості робочих місць.

За словами Бульби, інвестиції у відкриття Львівського інноваційного термінала можна порівняти з інвестиціями в новий Хмельницький термінал.

Технічний запуск нового термінала у Львові заплановано на кінець літа, офіційний - на вересень.

Як повідомлялося, в середині травня "Нова Пошта" запустила Хмельницький інноваційний термінал (ХІТ) - ключовий об'єкт інфраструктури компанії на Західній Україні.

"Нова Пошта" у 2018 році доставила 174 млн од. відправлень, що майже на 20% більше, ніж у 2017 році. У 2019 планує досягти 20-відсоткового приросту кількості обслужених відправлень.

Заснована у 2001 році ГК "Нова пошта" є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії перевищує 3,3 тис. відділень у всій країні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА