16:14 12.06.2019

Щорічне засідання Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій заплановане на осінь - торговий аташе США

2 хв читати
Щорічне засідання Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій заплановане на осінь - торговий аташе США

Щорічне засідання Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій заплановане на осінь, повідомив торговий аташе США Мартін Классенс в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Щорічну зустріч Ради з питань торгівлі та інвестицій планується провести восени цього року. Рада є корисним форумом для всіх відповідних міністерств і відомств наших урядів із метою обговорення шляхів збільшення двосторонньої торгівлі та інвестицій", - сказав Классенс.

Він нагадав, що серед інших питань на торішній зустрічі Ради обговорювали дотримання прав інтелектуальної власності, важливість прозорого правового та регуляторного середовища.

"Порядок денний засідання цього року ще не визначено, але, ймовірно, включатиме схожі питання", - додав Классенс.

За його словами, стримують американські інвестиції в Україні складнощі в бізнес-кліматі, особливо проблеми з корупцією та слабка судова система. Окрім цього, стримувальним чинником є інфраструктурні проблеми.

Щодо ситуації із захистом прав інтелектуальної власності в Україні Классенс відзначив занепокоєння США стосовно розповсюдження піратського контенту - фільмів, музики, а також того, що уряд надалі використовує неліцензійне програмне забезпечення.

"У 2018 році парламент ухвалив новий закон про організацію колективного управління, який, не будучи досконалим, усе ж створив рамки, за яких правовласники можуть отримати належну та адекватну компенсацію за свої творчі роботи. Ми моніторимо виконання цього законодавства в частині ефективності скорочення кількості шахрайських організацій колективного управління в Україні та забезпечення у такий спосіб належного розподілу роялті", - прокоментував торговий аташе США.

Говорячи про американські санкції стосовно РФ, він запевнив, що з боку США не буде ніякого послаблення санкцій до Росії, доки вона не виконає зобов'язань відповідно до Мінських угод.

"Сполучені Штати чітко зазначили: не буде ніякого полегшення санкцій, що стосуються Східної України, доки Росія не виконає своїх зобов'язань за Мінськими угодами, а санкції, пов'язані з Кримом, не буде знято, доки Росія не поверне Україні контроль над Кримським півостровом. Ми також даємо зрозуміти, що двері до діалогу відчинені, якщо Росія вирішить зробити реальні кроки на конструктивному шляху", - сказав Классенс.


Інтерв'ю з Мартіном Классенсом буде доступне на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Курс гривні в середу зміцнився до рівня кінця січня 2016 року

Суд затвердив мирову угоду між НБУ і майновим поручителем за кредитними зобов'язаннями ПриватБанку

Регламентний комітет ВР погодив створення слідчої комісії щодо НБУ та ФГВФО

Ощадбанк отримав виконавчі документи для стягнення на території України компенсації понад $1,3 млрд збитків фінустанови через анексію Криму

Оновлена модель анбандлінгу зберігає за "Нафтогазом" можливість захисту інтересів України в Стокгольмі

Україна зміцнила позицію в переговорах із транзиту завдяки затвердженню нового плану анбандлінгу

Фонд гарантування вкладів завершив ліквідацію банку "Софійський"

Кабмін оновив план анбандлінгу "Нафтогазу"

Кабмін на засіданні 18 вересня планує затвердити новий план відокремлення ГТС України

ВР ухвалила в другому читанні поправки до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів щодо декриміналізації фіктивного підприємництва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА