11:30 14.06.2019

Visa, Uber та інші великі компанії вкладуть по $10 млн у нову криптовалюту Facebook

1 хв читати
Visa, Uber та інші великі компанії вкладуть по $10 млн у нову криптовалюту Facebook

Оператори платіжних систем Visa Inc., Mastercard Inc. та PayPal Holding Inc., Uber Technologies Inc., що надає послуги із замовлення таксі та доставки їжі, та низка інших великих компаній підтримали нову криптовалюту Facebook, яку інтернет-гігант планує представити наступного тижня і запустити наступного року.

Компанії, що спеціалізуються на фінансах та електронній торгівлі, венчурні капіталісти та телекомунікаційні фірми інвестують приблизно по $10 млн у консорціум, який управлятиме криптовалютою, що дістала назву Libra, пише Wall Street Journal із посиланням на інформовані джерела.

Користувачі нової валюти зможуть розплачуватися нею, здійснюючи покупки у Facebook і на сайтах в інтернеті, а також пересилати валюту одне одному.

Переговори з низкою партнерів тривають, і підсумковий склад консорціуму може змінитися, зазначають джерела. Наразі Facebook підтримали понад десяток компаній.

Деякі учасники консорціуму досі не отримали відомостей про те, як працюватиме валюта та якою буде їхня роль. При цьому джерела говорять, що ні Facebook, ні члени консорціуму, названого Libra Association, не управлятимуть валютою безпосередньо.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА