14:21 14.06.2019

"Епіцентр К" відкриває найбільший ТЦ у прифронтовій зоні

1 хв читати
"Епіцентр К" відкриває найбільший ТЦ у прифронтовій зоні

ТОВ "Епіцентр К" (Київ), що розвиває в Україні мережу однойменних торговельних центрів, 15 червня відкриє двоповерховий ТЦ на вул. Марії Примаченко, 14 у Краматорську (Донецька обл.)

Як повідомила прес-служба компанії у п'ятницю, об'єкт площею 17,7 тис. кв. м стане 52-м у мережі "Епіцентр".

"Незважаючи на те, що відстань до так званої лінії розмежування становить лише 60-70 км, ми вирішили інвестувати кошти в будівництво нового ТЦ у Донецькій області й підтримати розвиток східного регіону. Сьогодні це найбільший торговельний центр у прифронтовій зоні", - наводяться в повідомленні слова генерального директора компанії "Епіцентр К" Петра Михайлишина.

Він додав, що в результаті відкриття об'єкта в Краматорську створено понад 300 нових робочих місць.

У компанії вважають, що відкриття ТЦ "Епіцентр" у Краматорську має стати "певним якорем для активізації подальшого розвитку цивілізованої роздрібної торгівлі в місті, а також у прилеглих населених пунктах - Слов'янську, Костянтинівці, Дружківці, Бахмуті".

За даними прес-служби, ТЦ має відділи "Сад і город" (3,3 тис. кв. м), "Вироби з дерева" (1,5 тис. кв. м) і "Сантехніка" (1,4 кв. м) та ін. Крім того, в ньому діють центр видачі онлайн-замовлень, форматно-розкрійна дільниця, кафе, відділення банку й автомобільний паркінг на 232 паркомісця.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Десятка мереж АЗС у 2024р збільшили виплату податків на 40%

СЕО "ArcelorMittal Кривий Ріг" закликав міжнародних партнерів створити СП з АМКР для розвитку видобутку копалин у регіоні

Агрохолдинг "Агро-Регіон" розпочав весняно-польові роботи, відзначає дефіцит вологи

Експорт зерна за першу декаду березня перевищив 1 млн тонн - Мінагрополітики

ОТП планує збільшити продаж ОВДП населенню мінімум удвічі

Голова МЗС Великої Британії обіцяє розблокувати $3 млрд заморожених коштів від продажу ФК "Челсі" для передачі Україні - ЗМІ

МХП за 2 роки планує зайняти 2,5% ринку ковбас із курятини

Фокус ОТП Банку в 2025 р.: розширення лінійки партнерських програм для бізнесу й кредитних продуктів для населення

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА