11:03 18.06.2019

Фінальне рішення Стокгольмського арбітражу щодо "Укрнафти" очікується не раніше 2020 року

1 хв читати
Фінальне рішення Стокгольмського арбітражу щодо "Укрнафти" очікується не раніше 2020 року

Фінальне рішення Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма щодо ініційованого трьома компаніями Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова (Littop Enterprises Limited, Bridgemont Ventures Limited, Bordo Management Limited) спору з Україною може бути винесено не раніше 2020 року, свідчать дані в проекті проспекту емісії єврооблігацій України, текст якого має агентство "Інтерфакс-Україна".

"Перший раунд усних слухань у справі відбувався з 1 до 18 квітня 2019 року в Лондоні. Після слухань сторони домовилися про дату подання короткої інформації - 31 липня 2019 року. Другий раунд усних слухань призначено на 18 жовтня 2019 року. Очікується, що остаточне рішення буде винесено не раніше 2020 року", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, зазначені міноритарні акціонери ПАТ "Укрнафта" в червні 2015 року подали позов до Стокгольмського арбітражу проти держави Україна. Вони, зокрема, обвинувачують Україну в нанесенні збитку через відбір газу, видобутого "Укрнафтою", без оплати або з оплатою за заниженою ціною; невиконанні "Нафтогазом України" та "Укртрансгазом" рішень українських судів; швидкому збільшенні ставок плати за користування надрами; зменшенні кворуму під час проведенні зборів акціонерних товариств. На початку 2018 року стало відомо, що претензії міноритарних акціонерів "Укрнафти" до України збільшилися з $4,7 млрд до $5,4 млрд.

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА