Інтерфакс-Україна
17:57 20.06.2019

Зеленський обіцяє бізнесу проведення в Україні податкової амністії на пільгових умовах

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський називає одним із пріоритетів своєї команди створення у країні привабливих умов для роботи великого бізнесу та проведення "податкової амністії" на пільгових умовах.

Говорячи в четвер у Києві на зустрічі з бізнесом про пріоритети його нової команди, Зеленський зазначив: "Ще один наш пріоритет: держава - це сервіс, який створює умови для вашої роботи, а не ваш конкурент".

"Ми проведемо податкову амністію на пільгових умовах", - сказав глава держави, не деталізуючи наповнення і термінів реформи.

При цьому Зеленський зауважив: "Ми чудово розуміємо, що дуже часто український бізнес виводив гроші з країни не від хорошого життя, а через корупційний тиск і нормальне бажання просто захистити свої активи".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Департамент стратегії та розвитку НБУ очолив екскомандир роти Nemesis СБС ЗСУ техпідприємець Лужанський

Мінекономіки перерахувало 86,3 млн грн компенсації 25% вартості української агротехніки за листопад 2025р

Комісія заблокованого з квітня першого конкурсу на нову генпотужність у вівторок планує завершити його – глава Міненерго

НБУ затвердив СЕО NovaPay Сироватка, який раніше працював в Універсал Банку та OLX

Еспресо подорожчало за рік на 17%

Станом на грудень енергетики відновили половину з пошкоджених РФ за осінь 8 ГВт генерації, атаки тривають – очільник Міненерго

Понад 40 тис. га українських земель були забезпечені поливом у зрошувальному сезоні-2025

Парламентські ініціативи щодо нікотинових паучів вже наступного року коштуватимуть бюджету понад 1 мільярд гривень

Будівельний ринок у 2026р. чекають трансформація з появою нових системних гравців та збільшення конкуренції - думка

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА