Інтерфакс-Україна
13:31 25.06.2019

Консультації з МВФ щодо нової програми для України розпочнуться після виборів - Смолій

1 хв читати
Консультації з МВФ щодо нової програми для України розпочнуться після виборів - Смолій

Консультації з Міжнародним валютним фондом (МВФ) щодо нової програми для України можуть розпочатися після виборів до Верховної Ради, повідомив глава Національного банку України Яків Смолій.

"Ні, ми не розпочали консультації щодо нової програми ... Загалом, думаю, консультації щодо нової програми, так, як говорили представники фонду, можуть розпочатися після парламентських виборів і формування нового уряду", - сказав він журналістам після прес-брифінгу у вівторок у Києві.

За словами Смолія, наразі НБУ перебуває "в постійній роботі" з МВФ.

Водночас міністр фінансів Оксана Маркарова в понеділок повідомила у ЗМІ, що Мінфін проводить активні переговори з МВФ щодо нової програми, яка може бути укладена на три роки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держслужба зайнятості вперше виплатила ФОПу з інвалідністю компенсацію за облаштування робочого місця

Перехід до проєктного фінансування підвищить безпеку інвесторів в житло - думка

"Укрнафта" тренує власні моделі штучного інтелекту на даних нафтогазовидобутку за 65 років

Китай заборонив місцевим авіакомпаніям прийом поставок літаків Boeing

МЕА під тиском торговельних війн знизило оцінку зростання світового попиту на нафту в 2025 р. на 300 тис. б/д

ЄС опублікує план припинення імпорту російської нафти та газу в травні

ЄБРР надає Райффайзен Банку гарантію розподілу портфельних ризиків для інвестицій EUR100 млн в енергетику

Audi і Porsche відкличуть понад 60 тис. автомобілів

ДТЕК за тиждень повернув енергопостачання для 75,5 тис. абонентів в Донецькій і Дніпропетровській областях

Переговори з Болгарією про закупівлю обладнання для ХАЕС-3,4 все ще тривають через її ініціативу підвищити суму угоди – нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА