Інтерфакс-Україна
13:27 01.07.2019

Розмір прожиткового мінімуму з 1 липня зріс до 1,936 тис. грн

1 хв читати
Розмір прожиткового мінімуму з 1 липня зріс до 1,936 тис. грн

Розмір прожиткового мінімуму в Україні з 1 липня 2019 року зріс із 1,853 тис. грн до 1,936 тис. грн.

Відповідні норми закладені в законі "Про державний бюджет України на 2019 рік".

Подальше підвищення прожиткового мінімуму до 2,027 тис. грн заплановане на 1 грудня цього року.

Для основних соціальних і демографічних груп населення прожитковий мінімум із 1 липня становить: для дітей до шести років - 1,699 тис. грн, до 18 років - 2,118 тис. грн, для працездатних - 2,007 тис. грн, для тих, що втратили працездатність - 1,564 тис. грн.

Підвищення прожиткового мінімуму спричиняє зростання соціальних виплат, індексацію заробітної плати.

Окрім цього, з 1 липня набувають чинності зміни до Податкового кодексу, якими збільшено неоподатковувану вартість товарів у міжнародних поштових відправленнях до EUR100 для однієї фізичної відправника-фізособи. Товари, що перевищують еквівалент EUR100, оподатковуватимуться податком на додану вартість у другому півріччі 2019-го та в 2020 році.

З посилки для фізособи також стягуватимуть мито в 10% від суми, яка перевищує еквівалент у EUR150.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк надав гарантії за контрактами на EUR837 млн на закупку БПЛА у 4-х українських виробників

Україна надолужить відставання за Ukraine Facility та має намір отримати всі заплановані на 2025 р. EUR12,5 млрд – Мінекономіки

Мінекономіки зберігає прогноз зростання ВВП України у 2025р. 2,6-2,7%

Нову версію Плану України для Ukraine Facility має затвердити Рада ЄС до кінця вересня - Соболев

Нацбанк оцінив зростання ВВП України в II кв.-2025 у 1,1% й очікує прискорення в III-IV кв. до 2,4% та 3,5%

Ощадбанк оголосив конкурс з відбору голови правління

Аграрії намолотили майже 15,5 млн тонн зернових з 39% площ, поки врожай на 38,8% менше на цю дату торік

Кожен вагон "Укрзалізниці" у липні-25 перевіз у середньому на 14% більше пасажирів ніж у липні-24

Kasta у співпраці з банком "Кредит Дніпро" та Visa запустила власний банкінг

США з 7 серпня запроваджують мита щодо 68 країн і ЄС, їхній розмір - від 10% до 41%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА