11:13 02.07.2019

Заборгованість населення України за житлово-комунальні послуги в травні скоротилася на 9,8%

1 хв читати
Заборгованість населення України за житлово-комунальні послуги в травні скоротилася на 9,8%

Заборгованість населення України з оплати житлово-комунальних послуг у травні 2019 року скоротилася на 9,8% проти квітня-2019 і становить 52 млрд грн (без урахування електроенергії).

Як повідомила Державна служба статистики (Держстат), дані наведено без урахування анексованого Криму та Севастополя, а також частини тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Згідно зі статистичними даними, загалом у травні 2019 року українці сплатили за житлокомпослуги 11,5 млрд грн, що становить 203,9% нарахованої за цей місяць суми. За постачання електроенергії сплачено 3,7 млрд грн (133,8% нарахувань за рахунок погашення заборгованостей попередніх періодів).

Найбільш високий рівень оплати житлокомпослуг у травні-2019 зафіксовано в Київській (318% суми нарахувань) та Тернопільській (312,1%) областях, а також у Кіровоградській - 311,6%.

Найнижчий рівень оплати - у Вінницькій, Івано-Франківській, Луганській, Одеській, Чернівецькій областях та м. Києві (163-177% суми нарахувань).

За даними Держстату, з початку року з населенням укладено 26,4 тис. договорів про погашення реструктуризованої заборгованості за житлово-комунальні послуги на загальну суму 191,3 млн грн. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, становить 108,1 млн грн.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги в країні на одного власника особового рахунку з урахуванням споживання електроенергії (з розрахунку 150 кВт-год) у травні-2019 становлять 779,4 грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Європа може прийняти запуск "Північного потоку-2" без сертифікації

Для транспортування додаткових обсягів через ГТС України на спецумовах знадобиться спільна робота регулятора, ОГТСУ і "Нафтогазу" - Зеркаль

Фонд соціального страхування України компенсував заробіток медпрацівникам на самоізоляції на 27 млн грн

Наказ Мінкультури про межі та режими використання території історичних ареалів Києва містить лазівки для забудовників - думка

Запитуваний Молдовою як допомога України обсяг газу становить 15 млн куб. м - голова енергокомітету Ради

Рада може ухвалити поправки до регламенту для уникнення затягування бюджетного процесу надалі - голова комітету

АПЕ пропонує вирішити проблему газопостачання бюджетників за рахунок механізму балансуючої групи газопостачальників із ГК "Нафтогаз Трейдинг"

Apple залишається найдорожчим брендом у світі 9-й рік поспіль

Є високі ризики повного припинення поставок російського газу в Молдову після 1 листопада

Населенню, ТКЕ і низці інших споживачів постачання газу буде забезпечено до кінця опалювального сезону без права відключення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА