11:13 02.07.2019

Заборгованість населення України за житлово-комунальні послуги в травні скоротилася на 9,8%

1 хв читати
Заборгованість населення України за житлово-комунальні послуги в травні скоротилася на 9,8%

Заборгованість населення України з оплати житлово-комунальних послуг у травні 2019 року скоротилася на 9,8% проти квітня-2019 і становить 52 млрд грн (без урахування електроенергії).

Як повідомила Державна служба статистики (Держстат), дані наведено без урахування анексованого Криму та Севастополя, а також частини тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Згідно зі статистичними даними, загалом у травні 2019 року українці сплатили за житлокомпослуги 11,5 млрд грн, що становить 203,9% нарахованої за цей місяць суми. За постачання електроенергії сплачено 3,7 млрд грн (133,8% нарахувань за рахунок погашення заборгованостей попередніх періодів).

Найбільш високий рівень оплати житлокомпослуг у травні-2019 зафіксовано в Київській (318% суми нарахувань) та Тернопільській (312,1%) областях, а також у Кіровоградській - 311,6%.

Найнижчий рівень оплати - у Вінницькій, Івано-Франківській, Луганській, Одеській, Чернівецькій областях та м. Києві (163-177% суми нарахувань).

За даними Держстату, з початку року з населенням укладено 26,4 тис. договорів про погашення реструктуризованої заборгованості за житлово-комунальні послуги на загальну суму 191,3 млн грн. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, становить 108,1 млн грн.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги в країні на одного власника особового рахунку з урахуванням споживання електроенергії (з розрахунку 150 кВт-год) у травні-2019 становлять 779,4 грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Для відновлення електромереж Миколаївської області після обстрілів РФ необхідно 11,2 млрд грн - голова обленерго

США запровадили санкції проти НСПК і низки банків РФ

Майбутні енергоблоки АЕС будуть додатково захищені на проєктному рівні - Котін

Мінекономіки визначило три ключові показники вартості розмінування

Україна не продає своє зерно на польський ринок в останні п’ять місяців, українське зерно йде транзитом - Шмигаль на кордоні

"Укрнафта" профінансувала закупівлю понад 1000 FPV-дронів для ЗСУ

13-й пакет санкцій ЄС стосовно РФ включає понад 70 найменувань товарів і технологій

Власник Concorde Capital заявляє про продовження тиску ДБР й Офісу генпрокурора на компанію

До 13-го пакета санкцій ЄС проти РФ увійшли китайські компанії RG Solutions Limited, Guangzhou Ausay Technology Co Limited, Yilufa Electronics Ltd.

Кабмін схвалив індексацію пенсій майже на 8% з 1 березня - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА