12:18 02.07.2019

Морпорти у 2018 році згенерували 2% ВВП України

1 хв читати
Морпорти у 2018 році згенерували 2% ВВП України

Загальний дохід, сформований ринком послуг у морських портах України, у 2018 році становив не менше ніж $1,7 млрд, або 2% ВВП, йдеться на сайті Адміністрації морських портів України (АМПУ) з посиланням на Державну службу статистики (Держстат).

"Загальний дохід, сформований ринком послуг у морських портах України, за даними останньої звітності, становив щонайменше $1,7 млрд, що дорівнює 2% внутрішнього валового продукту країни. Такого показника досягнуто завдяки діяльності близько 1300 суб'єктів господарювання з чисельністю персоналу понад 47 тис. працівників", - наголосили в АМПУ.

За даними Держстату, в морських портах обробляється понад 37% ($38, 204 млрд в 2018 році) загального обсягу міжнародної торгівлі України з різними країнами світу, зокрема більше ніж 57% вітчизняного експорту.

Основна номенклатура зовнішньої торгівлі - експорт продукції агропромислового та гірничо-металургійного комплексів й імпорт таких ресурсів, як вугілля, залізорудна сировина та контейнерні вантажі.

Сумарно, за уточненими даними Держстату, експорт товарів і послуг з України за 2018 рік зріс на 8,9%, до $57,281 млрд. При цьому імпорт збільшився на 15,3%, до $63,494 млрд.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна за 7 міс. знизила споживання електроенергії на 0,4%

Україна за 7 міс. знизила експорт електроенергії на 2,3%

НБУ з 1 вересня скасовує картку зі зразками підписів

"Укрзалізницю", "Нафтогаз" та інших великих держмонополістів потрібно розділити й продати - Устенко

Нефьодов прогнозує повноцінний запуск митної служби наприкінці вересня

Tesla почала здавати в оренду сонячні панелі в шести штатах США

Нефьодов сфокусується на роботі з поштовими перевезеннями, автоперевезеннями на західному кордоні та контейнерами в портах

Експерти ЄС можуть завершити аудит ІТ-системи митниці за кілька місяців

Німецькі експерти закликають посилити конкуренцію на ринку електроенергії для зниження цін ресурсу за рахунок приватизації "Центренерго" та імпорту

Кабмін 21 серпня може затвердити створення територіальних органів митниці - Нефьодов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА