Інтерфакс-Україна
12:55 02.07.2019

МАУ запустила комбіновані автобус-авіарейси з Вінниці спільно з "АТАСС-Бориспіль"

2 хв читати
МАУ запустила комбіновані автобус-авіарейси з Вінниці спільно з "АТАСС-Бориспіль"

 Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" спільно з автобусним перевізником "АТАСС-Бориспіль" (раніше забезпечував перевезення з міжнародного аеропорту "Бориспіль" до центрального залізничного вокзалу столиці) розпочала інтермодальні перевезення, що передбачають доставку пасажирів МАУ з Вінниці до МА "Бориспіль" і назад, повідомили в прес-службі авіакомпанії.

Щоденні рейси між Вінницею та Києвом виконуються на автобусах Neoplan. Відправлення автобусом із Києва здійснюється від термінала D аеропорту "Бориспіль" о 20:25, із Вінниці - з привокзальної площі аеропорту "Вінниця" о 3:00.

Норми багажу та ручної поклажі МАУ поширюються на комбіновані рейси. При цьому реєструвати багаж на автобусну частину маршруту не потрібно.

"До перевезення на автобусах не приймають тварин, великогабаритне спортивне спорядження, нескладні інвалідні крісла та зброю", - уточнили в авіакомпанії.

Як зазначили в прес-службі перевізника, для МАУ це перший досвід мультимодальних перевезень. Водночас таку схему вже успішно використовують деякі європейські авіакомпанії.

Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" заснована в 1992 році. 100% акцій МАУ перебувають у приватній власності, одним з її кінцевих бенефіціарів є бізнесмен Ігор Коломойський.

Авіакомпанія сполучає Україну з понад 50 містами та ключовими пунктами Європи, Азії, Америки, Африки, Близького Сходу і країн СНД і забезпечує стикування з маршрутами авіакомпаній-партнерів до більш ніж 3 тис. міст світу.

На сьогодні до складу флоту МАУ входять 42 авіалайнери різних модифікацій, включно із 28 середньомагістральними Boeing 737 NG із середнім віком 9,7 року. Середній вік парку МАУ - 11,6 року. МАУ виконує понад 1100 регулярних рейсів на тиждень. Базовим аеропортом є Міжнародний аеропорт "Бориспіль" (KBP).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Воєнний стан не звільняє державу від сплати пені за затримку відшкодування ПДВ — КАС ВС

Попит на легкові авто з Китаю в Україні у листопаді зріс майже уп'ятеро - "УкрАвтопром"

Новорічний стіл українців за рік подорожчав на 10% - до 3980 грн - науковці

Уже 300 тис. українців активували програму "3000 км Україною" від УЗ, оформлено понад 24 тис. квитків - Свириденко

Понад 410 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, завтра останній день подачі - Свириденко

"Нова пошта " закриває останнє відділення у Святогірську на Донеччині через безпекову ситуацію

Понад 162 млн тонн вантажів перевезено українським морським коридором, із яких 98 млн тонн - зерно - Кулеба

США призупинили реалізацію технологічної угоди з Великою Британією

Україна, Словаччина, Угорщина та Румунія запустили перші місячні аукціони для імпорту в січні-26 на 804 МВт

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6549 грн/EUR1

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА