19:14 03.07.2019

Зеленський закликав канадський бізнес інвестувати в Україну, в пріоритеті - проекти з відновлення Донбасу

2 хв читати
Зеленський закликав канадський бізнес інвестувати в Україну, в пріоритеті - проекти з відновлення Донбасу

Президент України Володимир Зеленський закликає канадський бізнес до інвестицій в Україні та пропонує створити спеціальний інвестфонд.

"Інвестуйте в Україну! Чому? Тому що ми - одна з найперспективніших країн із великим потенціалом зростання", - сказав Зеленський на зустрічі з представниками бізнесу з Economic Club of Canada в Торонто в середу, повідомила прес-служба глави держави.

За його словами, головні завдання нового керівництва Служби безпеки України, Державної прикордонної служби, Державної податкової та митної служб - подолати контрабанду і корупцію, припинити тиск на "білий" бізнес.

На переконання Зеленського, потенціал надходжень до державного бюджету України в результаті припинення контрабанди, подолання корупції та виведення економіки з тіні, ймовірно, оцінюються майже в 10 млрд доларів США на рік.

Серед галузей, які можуть зацікавити інвесторів, він назвав ІТ, виробництво "зеленої" енергії та видобуток корисних копалин. Так, канадська компанія Brookfield уже інвестує десятки мільйонів доларів у будівництво ІТ-центру у Львові.

"Ми дуже зацікавлені в реалізації щонайменше п’яти таких проектів у основних містах, де сконцентрований ІТ-бізнес та відповідні університети", - наголосив він.

За словами Зеленського, особливою темою є відновлення Донбасу, тому проекти з інвестування у регіон розглядатимуться першочергово.

Президент також запропонував створити спеціальний інвестфонд для спільного інвестування канадців українського походження в проекти в Україні.

"Як президент України можу гарантувати повну підтримку реалізації такого проекту і захист інвестицій. Для цього створюється окрема команда", - сказав Зеленський.

Крім того, він відзначив, що Україна продовжить співпрацю з МВФ і Світовим банком.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський видав указ про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції

Тариф на транзит через ГТС України може становити $3,21 за річного бронювання 60 млрд куб. м або $2,56 за 90 млрд куб. м

"ДТЕК" з афілійованими особами акумулював домінуючий контрольний пакет "ДТЕК Київські електромережі"

Херсонська область за підсумками 2019 року чекає зростання в'їзного турпотоку на 25%

ВР підтримала скасування пайового внеску під час будівництва з 2021 року

Мінекономрозвитку оприлюднило законопроект про відкриття ринку землі з 1 жовтня 2020 року

"Нова пошта" до 2020 р. має намір відкрити понад тисячу відділень у селах в Україні

"Нова Пошта" відкрила інноваційний сортувальний термінал у Львові

Парламент України ухвалив закон про захист прав споживачів фінпослуг

Місцеві бюджети використали третину річних капітальних видатків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА