19:14 03.07.2019

Зеленський закликав канадський бізнес інвестувати в Україну, в пріоритеті - проекти з відновлення Донбасу

2 хв читати
Зеленський закликав канадський бізнес інвестувати в Україну, в пріоритеті - проекти з відновлення Донбасу

Президент України Володимир Зеленський закликає канадський бізнес до інвестицій в Україні та пропонує створити спеціальний інвестфонд.

"Інвестуйте в Україну! Чому? Тому що ми - одна з найперспективніших країн із великим потенціалом зростання", - сказав Зеленський на зустрічі з представниками бізнесу з Economic Club of Canada в Торонто в середу, повідомила прес-служба глави держави.

За його словами, головні завдання нового керівництва Служби безпеки України, Державної прикордонної служби, Державної податкової та митної служб - подолати контрабанду і корупцію, припинити тиск на "білий" бізнес.

На переконання Зеленського, потенціал надходжень до державного бюджету України в результаті припинення контрабанди, подолання корупції та виведення економіки з тіні, ймовірно, оцінюються майже в 10 млрд доларів США на рік.

Серед галузей, які можуть зацікавити інвесторів, він назвав ІТ, виробництво "зеленої" енергії та видобуток корисних копалин. Так, канадська компанія Brookfield уже інвестує десятки мільйонів доларів у будівництво ІТ-центру у Львові.

"Ми дуже зацікавлені в реалізації щонайменше п’яти таких проектів у основних містах, де сконцентрований ІТ-бізнес та відповідні університети", - наголосив він.

За словами Зеленського, особливою темою є відновлення Донбасу, тому проекти з інвестування у регіон розглядатимуться першочергово.

Президент також запропонував створити спеціальний інвестфонд для спільного інвестування канадців українського походження в проекти в Україні.

"Як президент України можу гарантувати повну підтримку реалізації такого проекту і захист інвестицій. Для цього створюється окрема команда", - сказав Зеленський.

Крім того, він відзначив, що Україна продовжить співпрацю з МВФ і Світовим банком.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" обговорює з іноземними сервісними компаніями можливість створення спільного підприємства з управління буровими групами

Маріупольські підприємства "Метінвесту" в 2019 р наростили сплату податків більш ніж на третину

РГК почала тестування газоводневої суміші на закритих ділянках розподільчих мереж у 5 областях

Україна після приходу великого інвестора стимулюватиме виробництво електромобілів замість пільг на їхнє ввезення

Оржель вважає використання газу за нинішньої ціни на нього більш вигідним, ніж видобуток вугілля

Деякі держоргани України та ГО підписали меморандум про співпрацю в розвитку механізму перевірки інформації про кінцевих бенефіціарів

Ціна газу для населення і тепловиків у лютому знизиться на 15,1%

Молдова запровадила заборону на ввезення м'яса птиці та яєць з України

Зростання капінвестицій в Україні у 2019 році сповільнилося до 15,5% - Держстат

Вуглеводневу ділянку "Дельфін" буде виставлено на УРП-конкурс двома лотами - голова Держгеонадр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА