10:41 05.07.2019

Екс-президент "Київстару" Чернишов увійшов до наглядової ради "Фармака"

2 хв читати
Екс-президент "Київстару" Чернишов увійшов до наглядової ради "Фармака"

Фармацевтична компанія ПАТ "Фармак" (Київ) ввела до складу наглядової ради екс-президента "Київстару" Петра Чернишова, котрий раніше також очолював Carlsberg в Україні.

"Наглядова рада "Фармака" прийняла рішення - зміцнити свій склад, запросивши людину, що має значний досвід роботи в сучасних компаніях, які пройшли шлях інтенсивного зростання і розвитку", - наводиться в повідомленні підприємства коментар голови наглядової ради і кінцевого бенефіціара компанії Філі Жебровської.

За її словами, з урахуванням роботи на ринку генриків горизонт планування "Фармака" становить 5-10 років, тому компанії потрібні такі фахівці.

Згідно з релізом, відповідне рішення затвердили збори акціонерів "Фармака" 4 липня.

"Я працюватиму в фармацевтиці. Звичайно, найголовніше - зрозуміти, як у ній роблять гроші і чому одні компанії процвітають, а інші ні. Я присвячуватиму частину свого часу компанії "Фармак", і у мене навіть буде там маленький офіс", - прокоментував своє призначення у Facebook Чернишов.

Він зазначив, що членство в наглядовій раді "Фармака" не буде його новою постійною роботою. "Я буду там з'являтися далеко не кожного дня і (найголовніше) я не буду ніким керувати в компанії. Моєю головною роботою буде участь у стратегічних проектах компанії разом із топ-менеджментом та іншими членами ради", - пояснив екс-президент "Київстару".

За його словами, однією з причин, чому він погодився на таке призначення, є бажання працювати з Жебрівською, яка запропонувала йому поговорити про нову позицію приблизно місяць тому.

"Моя мета - допомогти досягти подальшої стратегічної цілі - наростити присутність на європейському ринку, одночасно сприяючи розвитку в Україні як серйозного R&D-центру та провідного вітчизняного виробника", - такі слова Чернишова наведені в офіційному прес-релізі.

Як повідомлялося, ПАТ "Фармак" за підсумками 2018 року збільшив чистий прибуток на 25,16% порівняно з 2018 роком - до 1,05 млрд грн. Виручка компанії зросла на 8,8% - до 6,62 млрд грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА